Clint Eastwood se na stará kolena rozvedl s o 35 let mladší ženou!

30.08.2013

Hollywoodský herec a režisér definitivně ukončil své sedmnáct let trvající manželství! Clint Eastwood (83) a jeho o pětatřicet let mladší manželka Dina Ruiz (48) spolu podle médií nežijí už více než rok, takže rozvod byl jen otázkou času.

Clint Eastwood
Zdroj: Profimedia.cz

Clint Eastwood (83), který byl v minulosti už dvakrát ženatý (a počtvrté do toho už asi nepůjde!), se podle všeho s manželkou rozešel v přátelském duchu. Zlí jazykové ale tvrdí, že hlavním důvodem rozpadu jejich dlouholetého manželství byla její "ukecanost".

Dina Ruiz (48), která pracuje jako televizní reportérka, se totiž angažovala v reality show Mrs. Eastwood & Company, v níž často rozebírala svůj intimní život, což se herce samozřejmě dost dotýkalo a vytáčelo ho to doběla! Není tedy divu, že manželé se navzájem odcizili a výsledkem bylo jejich odloučení a posléze rozvod.

Čtěte také

Clint Eastwood, který je čtyřnásobným držitelem Oscara za nejlepší film a režii (filmy Nesmiřitelní a Million Dollar Baby), zplodil s manželkou dnes šestnáctiletou dceru Morgan.

Je však třeba připomenout, že herec a režisér má s pěti různými ženami (tedy se třemi manželkami a dvěma milenkami) celkem sedm dětí. Prostě machr!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Clint Eastwood

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, rozvod celebrit, Clint Eastwood foto, Clint Eastwood fotky, Clint Eastwood rozvod, Clint Eastwood manželka, Clint Eastwood partnerka, Clint Eastwood manželská krize, Clint Eastwood reality show, Clint Eastwood rodina, Clint Eastwood syn
TOPlist