Clint Eastwood se rozchází po šestnácti letech s manželkou!

06.11.2012

Slavný americký herec a režisér se rozhádal se ženou kvůli reality show a je z toho konec manželství! Clint Eastwood (82) se tak na stará kolena rozvede s o 35 let mladší manželkou Dinou Ruiz (47), s níž žije už šestnáct let!

Clint Eastwood
Zdroj: Dr. Blofeld, wikipedia.org

Clint Eastwood (82), který se proslavil jako hvězda spaghetti westernů Sergioho Leoneho či jako Drsný Harry, se bude ve svých dvaaosmdesáti letech rozvádět. Jeho manželka Dina Ruiz Eastwood (47) se totiž zbláznila do jedné reality show a téhle taškařici podřizuje veškerý svůj soukromý život, což slavný tvůrce už nehodlá snášet!

Pár podle americký médií už prý delší dobu žije odděleně, ale tají to před veřejností. Hlavní příčinou je právě pracovní zaneprázdněnost ambiciózní manželky, která se prý snaží vtahovat filmaře do nechutné reality show, což však Clint Eastwood odmítá.

Manželé spolu vychovali syna Morgana, kterému je patnáct let. Clint Eastwood, který je čtyřnásobným držitelem Oscara za filmy Nesmiřitelní a Million Dollar Baby, byl v minulosti dvakrát ženatý a s pěti různými ženami má celkem sedm dětí.


Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Clint Eastwood

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, rozvod celebrit, Clint Eastwood foto, Clint Eastwood fotky, Clint Eastwood rozvod, Clint Eastwood manželka, Clint Eastwood partnerka, Clint Eastwood manželská krize, Clint Eastwood reality show, Clint Eastwood rodina, Clint Eastwood syn
TOPlist