Cibulková a Etzler: Společně skončili v divadle Ungelt!

07.03.2011

Manželé Miroslav Etzler (46) a Vilma Cibulková (48) dostali vyhazov z Divadla Ungelt! Herecký pár nyní vystupuje v divadlech pod hlavičkou vlastní agentury jménem Ansambl.


Miroslav Etzler a Vilma Cibulková: Nezaložíme si vlastní divadlo?
Foto: Česká televize

Bývalé hvězdy pražského divadla Ungeltu Vilma Cibulková a Miroslav Etzler si "po odchodu" založili vlastní uměleckou agenturu Ansambl a pod její hlavičkou už nazkoušeli v divadle své první představení.

Jejich vyhazov tak není úplně vyhazovem, ale jde vlastně o to, že se postavili na vlastní nohy a začali podnikat. Prostě kočovní herci ...

Čtěte také


Ředitel divadla Milan Hein tvrdí, že každý herec u něj podepisuje smlouvu, ve které se zavazuje, že svou roli bude hrát, dokud bude mít divadlo hru na repertoáru. Vzhledem k tomu, že ředitel všechny hry, ve kterých hrají, stáhne do konce května z repertoáru a ukončí s nimi spolupráci, oběma hercům nezbývá nic jiného, než začít podnikat.

Mroslav Etzler a Vilma Cibulková v poslední době plnili stránky bulváru kvůli hercově milostné aféře s mladou herečkou Radkou Pavlovčinovou. Právě kvůli divadle šly nakonec manželské neshody stranou a herecký pár spolu zřejmě nejen žije, ale především spolupracuje.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Strnad, Vilma Cibulková, Milan Hein, Miroslav Etzler

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, divadlo ungelt, vyhazov z divadla, Vilma Cibulková photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler vztah, nevěra celebrity, Vilma Cibulková domov, Vilma Cibulková noc, Vilma Cibulková divadlo, společná noc, společně strávená noc, Jak uvařit žábu, divadlo Ansambl
TOPlist