Chudák Demi Moore, sprostě ji okradli o to nejcennější, co každá žena má!

11.05.2015

Tak tohle je opravdu sprosté a pro ženu opravdu velmi, ale velmi nešťastné. No řekněte, jak tohle mohl někdo Demi udělat? Přišla o to, co každá žena tolik miluje, o své šaty! A že jich bylo úctyhodné množství!

Demi Moore
Zdroj: Roadside Attractions

Americká herečka Demi Moore (52) přiznala, že byla okradena o své šaty v hodnotě 200 000 dolarů! A je jasné, že to nebyly jen tak nějaké  kousky z konfekce, ale že šlo o modelové kousky známých návrhářů, u kterých mohou stát šaty to, co byste dali za auto!

Šaty měla Demi uložené ve svém skladu, evidentně však nebyly dobře zabezpečeny. V současné době Demi sepisuje seznam toho, co chybí a spolupracuje s policií na dopadení zlodějů.

Bohužel hereččini asistenti prý nezkontrolovali tyto sklady po dlouhých šest měsíců, takže bude velmi těžké odhalit, kdy přesně ke krádeži došlo. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Demi Moore

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, americké celebrity, Sexy herečky, Demi Moore foto, krádež, Demi Moore filmy, slavné herečky, okradené celebrity, Demi Moore role, Demi Moore šaty, Demi Moore krádež, Demi Moore novinky, Demi Moore online, Demi Moore sexy foto, Demi Moore fotografie, bývalá manželka Bruce Willise, Bruce Willis exmanželka, šaty známých návrhářů
TOPlist