Chris Martin najel do fotografa!

27.01.2015

Bulvární fotograf to nemá lehké, někdy doslova nasazuje krk. Jako včera v Los Angeles, kdy byl bulvární fotograf sražen džípem zpěváka Chrise Martina (37). Po srážce zůstal fotograf ležet na ulici.

Chris Martin
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák byl na večeři v luxusním restaurantu spolu s bývalou ženou Gwyneth a jejich dvěma společnými dětmi. i zde na ně čekali papparazi, když si jeden z nich chtěl pořídit fotografii, jak restauraci opouštějí.

A to se mu stalo osudným, protože Chris Martin fotografa vozem nabral. Vše je o to divnější, že z incidentu byly pořízeny fotografie jiným fotografem, který stál naproti. Přitom prý zraněný fotograf stál tam, kde byl jediný úhel na pořízení fotografie Chrise Martina s rodinou…

Byla přivolána záchranka a policie, fotograf by měl být mimo nebezpečí a jeho zranění jsou jen lehkého rázu. Jak to tak vypadá, s Chrisem Martinem není radno si zahrávat. A to přes to, že o sobě tvrdí, jaký je milovník jógy a buddhismu!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Chris Martin, Gwyneth Paltrow

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
paparazzi, bulvár, zahraniční zpěváci, Chris Martin video, nehoda, nehody celebrit, paparazzi fotografové, Chris Martin foto, bulvární fotograd, Chris Martin paparazzi, Chris Martin fotograf, Chris Martin nehoda, Chris Martin nehoda fotograf, Chris Martin rodina, Chris Martin bývalá žena, Chris Martin děti, Chris Martin Jeep, Chris Martin youtube, Chris Martin videa, Chris Martin nehoda s paparazzi
TOPlist