Celeste Buckingham se vrací s novým singlem Never Be You!

09.11.2012

Slovenská zpěvačka si se svým novým singlem dala na čas! Celeste Buckingham (17) překvapivě nevsadila na další skladbu ze svého pozitivně hodnoceného debutu Don´t Look Back.

Celeste Rizvana Buckingham
Zdroj: Promo

Celeste Buckingham (17) novinku Never Be You vytvořila ve slovensko-americké spolupráci - vzali si ji na starost již osvědčení producenti Martin Šrámek a Andrej Hruška z bratislavského studia Littlebeat, které doplnilo duo Aaron Harmon a Jordan Reyes z BoyGenius Studios.

Čtěte také

Spoluautorkou hudby a textu je, stejně jako u předchozích singlů Nobody Knows a Run Run Run, sama zpěvačka, které tentokrát s psaním vypomohla Paula Winger. Režii videoklipu, který se natáčel ve slovenských Trenčianských Teplicích, má na svědomí Roland Wraník, známý svou spoluprací s Darou Rolins, Tinou nebo Rytmusem.

Celý singl zazní premiérově v českém éteru v pondělí 12. listopadu na rádiu Evropa 2, nový klip exkluzivně odvysílá o den později hudební stanice MTV.

Protože Celeste Buckingham patří k největším hudebním překvapením letošního roku, nebude 24. listopadu chybět ve Státní opeře Praha, kde vystoupí se svým hitem Run Run Run. Vyhlášení výsledků ankety Český Slavík ale není jedinou hudební událostí, kvůli níž se talentovaná studentka uvolnila na pár dní ze školy a vrací se do Evropy.

Čtěte také

Ve středu 28. listopadu zazpívá v pražském klubu Mecca na třetích narozeninách hudební stanice MTV a o den později v bratislavské Inchebě. Svým hlasovým projevem, kvalitním popem a nápaditými texty totiž okouzlila ikonu britského soulu a r’n’b Seala, který si ji vybral jako předskokanku pro svůj koncert ve slovenské metropoli. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Celeste Rizvana Buckingham

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, finalisté superstar, Celeste Rizvana Buckingham foto, Celeste Rizvana Buckingham fotky, Celeste Rizvana Buckingham video, Celeste Rizvana Buckingham videoklip, Celeste Rizvana Buckingham Superstar, Celeste Rizvana Buckingham sexy, Celeste Rizvana Buckingham premiéra klipu, Celeste Rizvana Buckingham ambice, Celeste Rizvana Buckingham Never Be You, Never Be You klip
TOPlist