Celeste Buckingham vydává v Česku své debutové album!

26.04.2012

Slovenská zpěvačka se chystá dobýt Českou republiku svou novou desku! Celeste Buckingham (16) údajně nechtěla být jen jednou z finalistek pěvecké reality show, které se ohřejí ve světlech reflektorů, rozdají pár podpisů, a než soutěž vygraduje do velkého finále, jsou zapomenuty. A tak se do toho pořádně obula!

Celeste Rizvana Buckingham
Zdroj: Promo

Debutové album Celeste Buckingham (16) mělo původně vyjít už na přelom roku, kvůli zpěvaččiným pracovním aktivitám v USA se tak ale nestalo. Termín vydání byl nakonec stanoven na 3. dubna pro Slovensko, zatímco čeští posluchači si na desku Don´t Look Back museli počkat ještě o tři týdny déle.

Teprve šestnáctiletá brunetka s pronikavým pohledem zabodovala v hitparádách obou kdysi sjednocených zemí už pilotním singlem Nobody Knows a v Česku ji o post nejhranější slovenské interpretky dokázal připravit jen Meky Žbirka.

celeste

Název alba Don´t Look Back je přitom pro talentovanou zpěvačku příznačný. Za pouhé dva měsíce stihla při pendlování mezi Bratislavou a Nashvillem, kde se pod dohledem manažerského týmu zpěvačky Kelly Clarkson připravuje na svůj americký debut, vydat tři singly, nazpívat valentýnský duet s nejpopulárnějším slovenským rapperem Majkem Spiritem a natočit videoklip.

Celeste Buckingham navíc pracuje na dalším k singlu Run Run Run, jehož premiéra by měla být exkluzivně odvysílána na zpěvaččině pražském křtu 29. května.

Album Don´t look back vzniklo v produkci bratislavského nahrávacího studia Littlebeat pod producentskou taktovkou Martina Šrámka a Andreje Hrušky. Kromě zmiňovaného hitu Nobody Knows obsahuje také singl Blue Guitar nebo duet s Martinem Harichem Mám ťa málo, který je jako bonus pro fanoušky aktuálně ke stažení na webových i facebookových stránkách obou interpretů.

A právě slovenský song s bývalým kolegou ze show Česko-Slovenská Superstar, skladba s nádechem orientu a íránským textem Gole Goldun, kterou zpěvačka odkazuje ke svým íránským kořenům, a Don´t Look Back, jež má na svědomí její mladší sestra Carmel, jsou tři písně, na nichž se Celeste Buckingham autorsky nepodílela. U zbylých sedmi je také autorkou anglických textů.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Celeste Rizvana Buckingham

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, finalisté superstar, Celeste Rizvana Buckingham foto, Celeste Rizvana Buckingham fotky, Celeste Rizvana Buckingham video, Celeste Rizvana Buckingham videoklip, Celeste Rizvana Buckingham Superstar, Celeste Rizvana Buckingham Nobody knows, Nobody knows, Celeste Rizvana Buckingham debut, Celeste Rizvana Buckingham nové album, Celeste Rizvana Buckingham nová deska
TOPlist