zvířata

5 senzačních hororů odehrávajících se na moři

25.10.2020 - Stovky kilometrů prázdného prostoru, nevyzpytatelné počasí i příšery z hlubin.

Kolik už váží tenhle drobeček z pražské ZOO? Víme to!

07.11.2016 - Pražské slůně se má čile k světu! A ačkoliv je tak roztomilé, není to žádný drobeček, dosáhlo už totiž úctyhodné váhy!

Do sanitky na Šumavě narazil jelen, zachytili to na video

03.10.2016 - Jak vypadá střet s jelenem v plné rychlosti? Natočili to šumavští záchranáři!

Mickey Rourke miluje kromě plastik také svého roztomilého psa

25.08.2016 - Herec Mickey Rourke vypadá na první pohled velmi výstředně. Jeho láska k vlastnímu psovi ale působí velmi dojímavě. Miluje ho tak, že si ho bere sebou i na oběd v kavárně!

Nejsmutnější lední medvěd na světě je v čínském obchodním centru

11.07.2016 - Tohle je opravdu srdce drásající. V čínském obchodním centru Grandview Aquarium mají jako atrakci ledního medvěda, se kterým si lidé mohou pořizovat fotky.

Norská ZOO připravila zdravou zebru o hlavu a krmila s ní před veřejností tygry

28.04.2016 - Návštěvníci nejnavštěvovanější norské ZOO nemohli uvěřit svým očím. Ve výběhu tygrů se povalovala mrtvola zebry bez hlavy, kterou sem dali pracovníci ZOO.

Dobrá zpráva, pražskému slůněti se daří dobře!

12.04.2016 - Pražská ZOO pravidelně informuje o stavu nejnovějšího mláděte, kterým je ani ne týdenní sloní chlapeček. A skvělé je, že je vše na dobré cestě a mláděti se daří více než dobře!

Slůně se má ke světu a mělo svou premiéru

08.04.2016 - Před pár dny se v ZOO narodilo to nejroztomilejší slůně na světě, které už mohli návštěvníci shlédnout na vlastní oči. Za těch pár dnů se už stalo miláčkem národa!

Viděli jste něco roztomilejšího? V ZOO se narodilo první slůně!

06.04.2016 - Pražská ZOO se rozrůstá. V úterý ráno se zde narodilo v Údolí slonů historicky první slůně, které zde bylo i zplozené! Zatím se mu daří dobře, i když ředitel ZOO Miroslav Bobek nechce nic zakřiknout.

Poslední ibis je v ZOO! Chytili ho v Řeporyjích

14.03.2016 - Ibisové z pražské ZOO zcela opanovali sociální sítě a také média. Nyní se ale ZOO podařilo odchytit posledního ibise, takže se na uprchlíky bude možné podívat přímo v zahradě.

ZOO prosí o pomoc, sníh zničil voliéru ibisům a ti ulétli!

02.03.2016 - Sněhová kalamita postihla také pražskou ZOO. Zde těžký a mokrý sníh protrhl část voliéry Africké skály, ve které ZOO chová ibisy skalní, majestátní černé ptáky. Kvůli tomu bohužel uniklo 18 ibisů.

V Saudské Arábii zachránil pes novorozeně!

02.11.2015 - Tak tahle fotografie obletěla za uplynulý víkend svět. Zobrazuje psa, jak nese v tlamě novorozené dítě, ale nebojte, se, rozhodně mu nechce ublížit, naopak!

Nejvěrnější kámoš koza a pes jsou hitem internetu! Nechcete je?

22.10.2015 - V městském útulku v Praze mají skutečně ojedinělou dvojku. Strakatá koza a pes jsou nerozluční a kdybyste chtěli psa adoptovat, zřejmě k němu musíte přibrat i kozu!

Viděli jste něco roztomilejšího? Čínská mláďata pandy si podmanila celý svět!

25.08.2015 - Čínské pandě velké se nedávno narodila mláďata a je z toho pěkný poprask. Mláďátka jsou totiž neskutečně roztomilá!

1 2 > »

Celkem záznamů: 22, stránek: 2

TOPlist