youtube videa

5 vynechaných scén, které by vám rozhodně neměly uniknout

12.02.2019 - Protože všechny filmy, které jdou do kin, musejí splňovat jisté požadavky ohledně své délky, téměř vždy se stává, že jsou o nějakou tu scénu zkráceny.

5 slavných scén, ve kterých se herci nevydrželi nesmát

20.01.2019 - Filmaři bývají často velmi pečliví perfekcionisté, kteří si potrpí na každičkém detailu.

5 filmových scén, které se staly internetovými „memy“

28.11.2018 - Nejprve asi bude potřeba pořádně vysvětlit, co to takový meme vlastně je.

Odporné, muž nechal své děti se opít a ještě se jim smál…

02.08.2016 - Je tohle ten nejhorší otec na světě? Muž arabské národnosti nechal své malé děti opít se drinky z minibaru a místo toho, aby jim pomohl, natáčel si je na video a ještě se jim smál…

Everybody do školky! Reklama na školkaře válcuje Facebook

29.07.2016 - Co byste chtěli dělat v budoucnu? Co třeba se stát zahradníkem? Na tuto zářnou budoucnost láká rapová písnička s dost šíleným názvem Everybody do školky ...

Muslimka z Prostřena se vrací! A bude to ještě drsnější

15.07.2016 - Televize Prima oprášila starou partu z Prostřena, která vzbudila minulý rok patrně nejvíce emocí. Natáčení se totiž účastnila také muslimka Káťa, která zde zaváděla svá vlastní pravidla.

Divochy z Karviné, kteří útočili na ochranku, už pochytali

07.07.2016 - Nedávno jsme vám ukázali video, na kterém ozbrojení muži napadli ochranku dolů na Karvinsku. Chtěli zde totiž krást a rabovat.

Jsou to ještě lidé? Tihle divoši zaútočili na ochranku dolu Karviná

01.07.2016 - Policie České republiky zveřejnila děsivé video, na kterém jsou vidět dva muži, kteří vypadají jako divoši a kteří drsně zaútočili na ochranku karvinských dolů.

Narodila se nejtěžší dívka na světě! Kolik vážila?

26.05.2016 - Tahle holčička vážila tolik, co běžně půlroční dítě. Stala se tak nejtěžším novorozencem ženského pohlaví na světě. Vážila 6800 gramů!

Ženě, která porodila v letadle, sebrali dítě!

23.10.2015 - Nedávno prolétla internetem zpráva a hlavně video, jak jistá žena z Tchaiwanu rodí na palubě čínského letadla. Nyní se zjistilo, že žena je bez svého dítěte v Číně, zatímco dítě zůstalo ve Spojených státech.

Kdo je ten hezounek, že by nová filmová hvězda? Kdepak, nový kanadský premiér!

21.10.2015 - V Kanadě vyhrála volby liberální strana Justina Trudeaua, což ho pasovalo do vedoucí pozice ve státě a stal se kanadským premiérem.

Znáte Crusoa? Tenhle pejsek je skutečnou celebritou, mrkněte na jeho veselé kousky!

21.10.2015 - Crusoe je jezevčík, ze kterého ale jeho majitelé udělali skutečnou celebritu. Crusoe rozhodně není jen jejich doplněk, ale jde o celebritu prvního řádu!

To jste ještě neviděli! Přes slovenské fotbalové hřiště jezdí vlak!

13.10.2015 - Slovenský Čierny Balog rozhodně nehraje nejvyšší slovenskou nebo evropskou fotbalovou soutěž, přesto se o něm píše po celé Evropě.

Podvedená žena začala demolovat auto svého muže, holýma rukama!

25.09.2015 - Tak takhle žena musela mít opravdu pořádný vztek! Aby taky ne, když zjistila, že ji její mužíček podvádí. Jak to dopadlo, se můžete podívat na videu! Žena se pomstila svýma holýma rukama!

Další hrůzný případ opilých rodičů v Brně. Opilá měla být i tříletá holčička!

01.09.2015 - Věřte nám, že proti Brnu a jejím milým obyvatelům nic nemáme, ale je opravdu zvláštní, že zde policisté museli řešit už několikátý případ, kdy se rodiče zcela opili a zapomněli na své malé dítě.

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 80, stránek: 6

TOPlist