vtipné video

5 nejlepších znělek z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

17.07.2018 - Před nedávnem skončil Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (zkráceně KVIFF), který je největším filmovým svátkem, jež v České republice máme.

Jarda Jágr tančí u tyče!

07.06.2016 - Náš hokejový bůh Jarda Jágr se dostavil do České republice, ruku v ruce se svou novou láskou Veronikou. A dějí se věci nevídané! Jarda se veřejně staví za svou novou dívku a bojuje za ni jako lev!

V Tvojí tváři tentokrát bodoval David Kraus coby Rammstein

16.05.2016 - Jako poslední tentokrát vystoupil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas David Kraus, který předvedl ale naprosto nečekanou jízdu. Rammstein mu totiž naprosto skvěl sedl.

Jak by dopadl Kevin ze Sám doma po dvaceti letech?

19.12.2015 - O tom, jak dopadá Macaulay Culkin, který ztvárnil Kevina z megapopulárního filmu, již dobře víme. Jak by ale dopadl samotný Kevin? To se můžete dozvědět ve vtipném videu, v kterém hraje Macaulay.

Santové v Plzni umístili policejní auto do bedny! A co na to příslušníci?

18.12.2015 - Povedený vánoční vtípek si vymysleli zatím neznámí lidé v Plzni. Zde totiž čtveřice nejspíše mužů, kteří byli oblečeni jako Santa Clausové, schovala policejní auto, a to stylově.

Znáte Crusoa? Tenhle pejsek je skutečnou celebritou, mrkněte na jeho veselé kousky!

21.10.2015 - Crusoe je jezevčík, ze kterého ale jeho majitelé udělali skutečnou celebritu. Crusoe rozhodně není jen jejich doplněk, ale jde o celebritu prvního řádu!

To jste ještě neviděli! Přes slovenské fotbalové hřiště jezdí vlak!

13.10.2015 - Slovenský Čierny Balog rozhodně nehraje nejvyšší slovenskou nebo evropskou fotbalovou soutěž, přesto se o něm píše po celé Evropě.

Že se kluk s hrníčkem zhroutil? Má to všechno na háku a chodí jako celebrita zadarmo na hokej!

16.09.2015 - Minulý týden se velmi překvapivou celebritou díky pořadu Ano, šéfe stal Pavel Bureš, který svým ...

Kluk s řetízkem v hrníčku již dnes večer na Primě! Víme, kdo to je a ze srdce mu děkujeme!

10.09.2015 - Asi žádný díl pořadu Ano, šéfa nebyl tak očekávaný jako ten dnešní. Právě dnes se totiž představí kluk, co dal řetízek do jiného hrníčku!

Pár, jehož video s oznámením těhotenství oběhlo svět, o své miminko přišel…

14.08.2015 - Tak tohle je velmi smutná zpráva. Nedávno se internetem šířilo video, ve kterém muž sděluje ženě, že je těhotná, její šok pak všechny pobaví.

To chcete vidět! Shia Labeouf úplně na plech a rapuje!

02.07.2015 - Musíme přiznat, že tenhle chlapík nás prostě baví. Ve mnohdy sterilním prostředí Hollywoodu a jeho bakelitových hvězd připomíná Shia konečně živého člověka, který si užívá život se všemi jeho krásami.

Už je to prokázané: Autoportréty alias selfie škodí zdraví a jsou nebezpečné!

25.05.2015 - Zdá se, že žijeme v době, která přeje narcisům a těm, kteří si myslí, že jsou na světě nejkrásnější a natolik pozoruhodní, že by je mělo vidět každý den co nejvíce ostatních.

A zase ten Čtvrtníček! Mrkněte se, jak uplácí, aby dostal roli!

22.04.2015 - Nedávná úplatkářská kauza našeho trenéra nároďáku Růžičky se odrazila v mnoha vtípcích, jeden z nejpodařenějších vyprodukoval známý vtipálek Petr Čtvrtníček.

Chcete se zasmát? Muž se zasekl v páse v autě a nemůže ven!

19.04.2015 - Tak tohle video pobavilo už 30 milionů lidí! Přinejmenším tolik jich totiž ho shlédli na serveru Youtube, kam ho neznámý záškodník umístil.

Průšvihem roku se stává… „Těžká zvukařina“ Andrea Pomeje!

12.04.2015 - Zatímco v cenách Anděl, Týtý, či třeba Slavík prakticky k žádným překvapením nedochází, ceny Zlatý David, které upozorňují na to nejhorší v našem showbyznyse, skutečně reflektují to, co se u nás děje.

1 2 > »

Celkem záznamů: 29, stránek: 2

TOPlist