velká británie

V Británii odsoudili český gang, měli otroky

01.11.2016 - Pěkně drsnou českou famílii odhalili v Británii, do země pašovala migranty z východní Evropy, ty poté zotročovala, nutila pracovat, a to bez mzdy. Nyní rodinu soud poslal do vězení.

Šílenství jménem Pokémoni zastavilo dálnici!

20.07.2016 - Až pětihodinové zdržení museli strpět na britské dálnici řidiči. Na vině byla hra Pokémon Go a sledování jednoho pokémona. Toho totiž hledal uprostřed rušného provozu jeden z hráčů.

Princ Harry si nechal udělat test na HIV. Jaký byl výsledek?

15.07.2016 - Ačkoliv se o ní tolik nemluví, nemoc AIDS je stále mezi námi a rozevírá svá smrtící chapadla. Včasné testování může zabránit katastrofám a princ Harry to dobře ví.

Co nosí Skotové pod sukní? Už to víme! Princi Philipovi vyletěl ptáček

13.06.2016 - Skotská sukně je velmi sexy na ženách, ale co, když si ji vezme ten, kterému je doopravdy určena, tedy muž? Princ Phillip, nám to zcela jasně předvedl!

Člen britské královské gardy zkolaboval na ceremonii!

12.06.2016 - Nepříjemná událost v sobotu narušila oslavy 90. narozenin královny Alžběty II.. Jeden Královský gardista se zhroutil v bezvědomí na zem přímo na ceremonii ...

Nemá srdce z kamene, David Beckham koupil bezďákovi pivo a hambáč

26.05.2016 - Nedávno viděli Davida Beckhama v Londýně, jak kupuje hamburgr a láhev piva. Nenakupoval ale pro sebe, nýbrž pro bezdomovce ...

Sedmnáctiletá dívka snědla extázi a zemřela

04.05.2016 - Policie varuje všechny před tabletou extáze, která se prodává s logem Mastercard. Podle všeho totiž právě tato extáze zabila o víkendu sedmnáctiletou Britku.

Učitelka se vyspala se svým žákem, nyní jí hrozí vězení

22.04.2016 - Sedmadvacetiletá Lauren Cox ještě nedávno vyučovala na londýnské střední škole. Bohužel se zde zapletla se svým žákem a nyní jí hrozí až roční vězení.

Největší potkan v Británii! Měl víc jak metr

12.03.2016 - Pokud byste potkali tohle stvoření, asi byste se pěkně zděsili. Muž, která pracuje v Londýně jako plynař, prý našel uhynulou krysu kousek od dětského hřiště. Krysa měřila 120 centimetrů ...

Ta je roztomilá! Její královská výsost princezna Charlotte na prvních oficiálních fotkách

01.12.2015 - Je to už půl roku, co vévodkyně Kate Middleton povila své druhé dítko, princeznu Charlotte.

Skutečná princezna! Vévodkyně Kate vypadala prostě úchvatně

22.10.2015 - Ve Velké Británii právě pobývá čínský prezidentský pár Xi Jinping a jeho žena Peng Liyuan, který přijala britská královna a uspořádala na jejich počest večeři.

Feministky protestovaly na premiéře filmu Meryl Streep

09.10.2015 - Na slavnostní premiéře filmu s Meryl Streep v hlavní roli došlo k výtržnostem. Vtrhla sem totiž skupina žen, které si na červený koberec lehly a odmítaly se hnout.

Smutné tajemství britského premiéra Davida Camerona: V šesti letech mu zemřel syn…

23.09.2015 - Ve Velké Británii vychází neautorizovaná biografie britského premiéra, ve které se mluví také o největším smutku ..

Jako u Dana Landy! Úplně stejně se nechal muž nafilmovat při ničení bouráku Aston Martin!

02.09.2015 - Pokud se podíváte na následující záběry, pak si musíte vzpomenout na Dana Landu a vandala, který mu poničil jeho Porsche.

Syn zpěváka Nick Cavea zahynul po pádu z útesu

15.07.2015 - Ta nejsmutnější zpráva přišla z Velké Británie. Zde totiž včera zahynul teprve patnáctiletý syn Arthur australského zpěváka Nicka Cavea.

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 47, stránek: 4

TOPlist