šokující video

Je tohle zabijácký klaun? Objevil se ráno při běhání a měl nůž v ruce!

04.10.2016 - V Americe prý řádí zabijáčtí klauni, ze kterých jde hrůza. Jednoho takového zachytil ranní běžec na videu...

Muž šplhal na sloup, kde ho spálila elektřina

28.07.2016 - V Brazílii došlo v pondělí k tragédii. Na shromáždění, na kterém mluvila odstupující brazilská prezidentka Dilma Rousseff, muž vylezl na sloup elektrického vedení.

Nejsmutnější lední medvěd na světě je v čínském obchodním centru

11.07.2016 - Tohle je opravdu srdce drásající. V čínském obchodním centru Grandview Aquarium mají jako atrakci ledního medvěda, se kterým si lidé mohou pořizovat fotky.

Bude to konec koridy? Ve Španělsku zabil býk toreadora…

11.07.2016 - Korida je velmi krutá zábava, při které lidé baví dívat se na smrt zvířete. Tento víkend se ale ve Španělsku v Andaluzii přišel o život devatadvacetiletý toreador Victor Barrio.

Žena, která připravila děvčátko o hlavu, nebyla možná sama...

04.03.2016 - Před pár dny vyděsila Moskvu a celý zbytek světa Gulčekra Bobokulova, která připravila o hlavu čtyřletou Nasťu, o kterou pečovala jako chůva.

Ženě, která porodila v letadle, sebrali dítě!

23.10.2015 - Nedávno prolétla internetem zpráva a hlavně video, jak jistá žena z Tchaiwanu rodí na palubě čínského letadla. Nyní se zjistilo, že žena je bez svého dítěte v Číně, zatímco dítě zůstalo ve Spojených státech.

Hořící penis se úspěšně šíří internetem! Co je za ním?

21.08.2015 - Internetem se šíří video, které ukazuje muže v pěkně bolestivé situaci. Jeho trenýrky totiž hoří a zřejmě ani jeho mužská pýcha nevyvázla bez úhony.

Žena, která zavřela dítě do pračky, toho má na svědomí více. Takhle ubližovala synovi na skákacím hradu…

24.07.2015 - Teprve jednadvacetiletá Courtney Stewart má dokonce dvě děti, po dvouletém synovi s Downovým syndromem, ještě sedmiměsíční holčičku.

Po tomhle videu se prý stanete vegetariány! Kus masa stále pulzuje!

01.07.2015 - Tak tohle video je pořádný horor! Asi jste zvyklí na to, že třeba kapr sebou po zabití ještě chvíli mrská, ale kus masa z kusu, který byl poražen třeba před pár dny?

Takhle léčí v Indii, dvoudenní miminko zde nutí chodit!

24.05.2015 - V jednom z nejlidnatějších států na světě, kde panuje obrovská bída a také tmářství, v Indii, neexistuje systém lékařské péče.

Tahle žena vážící 18 kilo prosí o pomoc! Anorexie ji zabije během pár dnů…

21.05.2015 - Sedmatřicetiletá americká herečka Rachel ukazuje, jak děsivé mohou být následky anorexie a kultu štíhlosti.

Tahle babička v bikinách a se super figurou vezla svého vnuka zcela našrot a pěkně rychle!

24.04.2015 - Devětačtyřicetiletá Patricia Ebel byla před třemi dny na Floridě zatčena ...

Muž byl zpacifikován policistou v civilu za chůzi na červenou

16.04.2015 - K neuvěřitelnému incidentu došlo v Pradubicích. Dva muži zde přecházeli na červenou, což se nelíbilo procházejícímu policistovi v civilu.

Slabší povahy by se neměly dívat na to, co vyleze z osm centimetrů dlouhého pavouka!

08.02.2015 - Bojíte se pavouků, nebo snad parazitů? Pak byste se rozhodně neměli dívat na následující vpravdě šokující video!

Hrůza! Letadlo se zřítilo a před tím škrtlo o most!

04.02.2015 - K hrůzné nehodě došlo na Tchaiwanu. Menší letadlo společnosti TransAsia Airways se zřítilo poblíž hlavního města Tchaj-pej. Ještě před pádem letadlo narazilo do mostu.

1 2 > »

Celkem záznamů: 27, stránek: 2

TOPlist