šokující videa

Odvážná žena nemocná rakovinou v posledním stádiu poslala děsivý vzkaz

08.03.2017 - Američanka Lisa Magill(34) se dozvěděla, že je nevyléčitelně nemocná před čtyřmi roky, od té doby píše blog o životě s rakovinou.

Do sanitky na Šumavě narazil jelen, zachytili to na video

03.10.2016 - Jak vypadá střet s jelenem v plné rychlosti? Natočili to šumavští záchranáři!

Takhle se chová křesťan? Na videu jednou ranou sestřelí jiného muže jen kvůli jedné věci...

22.08.2016 - Právě nyní se často připomínají křesťanské základy Evropy. Je ale doopravdy nač sázet?

Nehorší případ neštovic všech dob! A to je poslali domů…

04.08.2016 - Dvouletý Jasper Allen je nyní už zdráv a klidně se směje, ale ještě nedávno nad jeho případem kroutili lékaři hlavou.

Odporné, muž nechal své děti se opít a ještě se jim smál…

02.08.2016 - Je tohle ten nejhorší otec na světě? Muž arabské národnosti nechal své malé děti opít se drinky z minibaru a místo toho, aby jim pomohl, natáčel si je na video a ještě se jim smál…

Muž šplhal na sloup, kde ho spálila elektřina

28.07.2016 - V Brazílii došlo v pondělí k tragédii. Na shromáždění, na kterém mluvila odstupující brazilská prezidentka Dilma Rousseff, muž vylezl na sloup elektrického vedení.

Bude to konec koridy? Ve Španělsku zabil býk toreadora…

11.07.2016 - Korida je velmi krutá zábava, při které lidé baví dívat se na smrt zvířete. Tento víkend se ale ve Španělsku v Andaluzii přišel o život devatadvacetiletý toreador Victor Barrio.

V tajném pokoji Michaela Jacksona nalezli také dětské modely v životní velikosti

28.06.2016 - Na Michaela Jacksona vyplouvají napovrch další hrůzné tajemství.

René, já a aligátor! Na golfovém hřišti na Floridě potkali obrovského ještěra

01.06.2016 - Florida je pověstná tím, že zde žije mnoho aligátorů a krokodýlů. Potkat je tedy není taková rarita. Ale přece jenom na golfovém hřišti byste asi toto zvíře nečekali.

Děsivá sebevražda! Vrhnul se mezi lvy, aby ho rozsápali!

23.05.2016 - V zoologické zahradě v Santiago de Chille návštěvníci přihlíželi děsivému představení. Dvacetiletý muž se svlékl a vrhl se do výběhu lvů, aby ho rozsápali. Vše dopadlo ale úplně jinak.

To je ale cvalík! V Austrálii se narodilo šestikilové dítě

03.05.2016 - Australanka Breanna Sykes si užívá ty nejhezčí chvilky života. Narodilo se jí totiž první dítě, syn Zaid. Během porodu musela ale děsivě trpět. Její dítě vážilo bezmála šest kilo!

Čtyřletou holčičku připravil cizí útočník o hlavu

29.03.2016 - Ke strašnému neštěstí došlo v Taipei, taiwanském hlavním městě. Zcela cizí muž zde připravil malou holčičku o hlavu. Vše se stalo rychle a bez jakéhokoliv varování.

Žena, která připravila děvčátko o hlavu, nebyla možná sama...

04.03.2016 - Před pár dny vyděsila Moskvu a celý zbytek světa Gulčekra Bobokulova, která připravila o hlavu čtyřletou Nasťu, o kterou pečovala jako chůva.

Konečně trest. Kluky, kteří šikanovali učitelku, chce průmyslovka vyhodit

17.02.2016 - Ředitel střední průmyslové škole v Praze na Třebešíně se konečně probral a začal jednat. Trojlístek pubertálních hochů chtějí vyloučit.

Děsivý případ šikany na střední škole v Praze. Učitelka zemřela…

15.02.2016 - Pražská střední průmyslová škola na Třebešíně dříve nijak nevybočovala ze sítě ostatních středních škol. Až nyní, kdy se provalil odporný případ šikany, která mířila na učitelku v jedné třídě.

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 45, stránek: 3

TOPlist