rozchody celebrit

Mariah Carey se rozešla s miliardářem. Moc utrácela!

27.10.2016 - Mariah Carey (47) to zřejmě zase nevyšlo. Se snoubencem James Packerem je prý nadobro konec...

Missí nemoc opět řádila. Andrea Bezděková se rozešla s přítelem

18.08.2016 - Česká Miss Andrea Bezděková zatím příliš velkou díru do světa neudělala. Teď se o ní ví, že se za svou krátkou kariéru stihla rozejít se svým přítelem.

Calvin Harris a Taylor Swift se rozešli

02.06.2016 - No řekněte, čekali jste snad pohádkovou svatbu a šťastný život až do smrti? Kdepak, bylo jasné, že u Taylor Siwft a Calvina Harrise, jedněch z nejbohatších osobností showbiznysu, se jedná spíše o epizodu.

Natálie Kocábová senzačně zhubla, anorexie to prý není!

25.05.2016 - V životě zpěvačky a dcery Michaela Kocába Natálie došlo k velké změně, rozvedla se s otcem svých dvou dětí. A také senzačně zhubla.

Kim Kardashian prý vyhodila Kanye Westa z domu!

05.02.2016 - Ačkoliv mají teprve dvouměsíčního synka Sainta, nejsou tihle dva asi ukázkovými manžely. Někdy je mezi nimi pěkně horko. Jako například nyní, kdy Kim Kardashian vyhodila Kanyeho z domu!

Lucie Borhyová se ztrácí před očima. Že by stres z rozchodu?

09.12.2015 - Je to již několik měsíců, co se Lucie Borhyová rozešla se sporťákem Michalem Hrdličkou, se kterým má roční dceru Lindu. Při pohledu na Lucii si nelze nevšimnout, jak moc za tuto dobu zhubla…

Taylor Swift odkopla Calvina Harrise

14.10.2015 - Tak zase jeden pár složený s těch největších celebrit zkrachoval. Zpěvačka Taylor Swift už nechodí s dýdžejem a producentem Calvinem Harrisem, spolu tvořili jeden z nejbohatších párů showbyznysu.

Libuše Šmuclerová už nechodí s Dominikem Haškem! Na návrat k ex manželovi to ale nevypadá…

15.08.2015 - Pár mediální magnátky Libuše Šmuclerové a legendárního hokejového gólmana, nyní poněkud zmateného prodejce energy drinků Dominika Haška, ukončil svůj vztah

Jennifer Lawrence pořádně zakalila! Nejsympatičtější herečka si s rozchodem hlavu neláme!

27.06.2015 - Hvězda Hladových her Jennifer Lawrence má v Hollywoodu pověst jedné z nejmilejších holek ...

Britney Spears je opět sólo! Šťavnaté detaily však nečekejte!

23.06.2015 - Zpěvačka Britney Spears prostě nemá štěstí v lásce, anebo, což bude mnohem pravděpodobnější, si vybírá nesprávné muže a k těm se nesprávně chová. Další její přítel vzal do zaječích!

Britney opět sólo! Rozešla se se snoubencem

27.06.2014 - Nedávno se americká zpěvačka Britney Spears (32) zúčastnila svatby své sestry a média začala okamžitě spekulovat, zda i ona neplánuje podobný podnik.

Celeste Buckingham už nechodí s Martinem Harichem

16.06.2014 - Hlas Česko Slovenska má již několik týdnů svého vítěze a pro porotkyni Hlasu zpěvačku Celeste Buckingham (19) skončila spolupráce s pořadem.

Jitka Válková opouští svalovce Cipru!

17.03.2014 - A zase konec jednoho páru! Tentokrát řádil smrťák opět mezi modelkami a miskami, jejichž partnerství se ukazují jako ta z nejohroženějších.

Torri Spelling prý s manželem vůbec nežije

07.01.2014 - Ačkoliv Torry Spelling, bývalá seriálová hvězdička a milionářská dcerka, ukazuje před kamerou příkladnou rodinku a děti rodí co chvíli, skutečnost zřejmě nebude tak růžová.

Co týden dal: Lucie se mstí, Martina bije manžela a Silvio se žení!

04.11.2013 - Pár hádek ve vile VyVolených, pár monoklů pod okem a jeden šťastný stařec - to byly v kostce události minulého týdne!

1 2 3 4 5 > 10 »

Celkem záznamů: 157, stránek: 11

TOPlist