reality show

5 prapodivných videoher založených na reality shows

07.11.2022 - Videohry založené na filmech nemají úplně tu nejlepší reputaci.

Hvězdička reality show Nela Slováková jezdila polonahá po Babišově hnízdě

22.04.2017 - Nela Slováková (28), která před lety vyhrála reality show Hotel Paradise, stále pracuje na tom, aby se na ní nezapomnělo. Tuto noc se třeba projela po luxusním Čapím hnízdě Andreje Babiše na dětském kole jen v prádle...

Kdo je pátým účastníkem Tvojí tváře? Víme to!

28.07.2016 - Nova kuje železo, dokud je žhavé, a usilovně pracuje na další řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Odhalila již čtyři soutěžící a nyní přišel čas na páté jméno.

Kdo se bude měnit ve Tváři? Víme to!

26.07.2016 - Ačkoliv Janek Ledecký dělá kolem toho, kdo bude v dalším ročníku úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas účinkovat, velké tajnosti, televize Nova již pár tváří představila. Kdo nás tedy bude bavit tentokrát?

Pevnost Boyard natáčí asi úplně každý

22.07.2016 - Jak to tak vypadá, televize Prima pozvala na natáčení pořadu Pevnost Boyard asi úplně každou českou celebritu. Facebook se totiž začíná doslova plnit obrázky těch, kteří se sem vydali…

Nová fakta o rodině kruťasů z Výměny manželek, ukamenování a fingované přepadení!

03.07.2016 - V poslední Výměně manželek šokovaly veřejnost výchovné praktiky rodiny z jihočeského Vidova. Své dítě nechávali klečet na vařečce, což ho muselo dost bolet.

Miss Velké Británie přišla o korunku, je v tom sex…

18.06.2016 - Překrásná Zara Holland, Miss Velké Británie přišla o korunku. Měla totiž sex v reality shiw po pouhém jednom dni konání této akce.

Děsivá Výměna manželek: Sedm dětí, celá romská rodina nikdy nepracovala a pracovat nebude

18.02.2016 - Do Výměny manželek byla tentokrát vybrána romská rodina se sedmi dětmi, na druhé straně Ivana, které ...

Ve Výměně hrála hlavní roli žárlivost a lenost

11.02.2016 - Tentokrát jsme se mohli setkat s párem lesbiček na jedné straně a klasickou rodinkou na straně druhé, ze které prý vyprchala láska. Žádné vzrůšo se nekonalo, snad jen sonda do obyčejných českých rodin.

Brrr, to je nechutné! Šéf musel plivat jídlo

10.02.2016 - V každém díle musí Zdeněk Pohlreich ochutnávat místní kuchyni. Tentokrát se mu ale zkřiví tvář tak moc, že musí jídlo okamžitě vyplivnout. Vše je totiž naprosto nechutné a utopené v oleji!

V Ano, šéfe Zdeněk nejenom vařil, ale také rovnal rodinné vztahy

05.02.2016 - Tentokrát se šéf ocitl v motorestu nedaleko Prahy, aby pomohl hospodské a kuchaři Kyklopovi. Kromě vaření se ale zde Zdeňka stal druhý Sigmund Freud.

Ve Výměně velel voják. Musely se mu i žehlit ponožky!

04.02.2016 - Každá rodina má asi nějakou svou úchylku. Tedy jsme tedy byli svědky hned dvou, mytí nádobí na toaletě a potom žehlení ponožek.

Renato ze Zlaté mládeže: Únos byl pro nás podtrh od štábu

07.12.2015 - Dalším dílem pokračovala reality show Zlatá mládež, která tentokrát přivedla pětici aktérů do drsného prostředí vojenské vysoké školy.

Renato ze Zlaté mládeže: „Chánov jsem dal nejlépe já!“

30.11.2015 - Další díl seriálu Zlatá mládež tentokrát poslal pětici rozmazlených dítek do drsného Chánova. Zeptali jsme se Renata Salerno, jak Zlatá mládež přežila pobyt!

Nová reality show v České televizi ukáže život zlaté mládeže!

20.11.2015 - Není právě zvykem, abychom v České televizi mohli sledovat pořady typu reality show. Nyní zde můžeme shlédnout pořad Zlatá mládež, který pětici mladých lidí, kteří se nemají vůbec špatně ...

1 2 3 4 5 > 10 »

Celkem záznamů: 160, stránek: 11

TOPlist