Madonna novinky

Související: Madonna, Michael Jackson, Sean Penn
Před Obamou i Madonna sklapla!

09.06.2016 - Ne, o téhle hvězdě se rozhodně nedá říci, že by byla zticha. Madonna nejenom zpívá, ale má neustále potřebu svět zahlcovat svými komentáři. Naštěstí jsou prý momenty, kdy i ona zmlkne.

Šťastná Madonna, po měsících se mohla vidět se svým synem Roccem

15.04.2016 - Madonna si konečně oddechla. Po dlouhých měsících mohla vidět svého pubertálního syna Rocca, který s ní od prosince vede osobní válku. Setkání proběhlo v klidu a oběma se zřejmě líbilo…

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Pravý důvod hádek Madonny se synem Roccem? Milenec!

11.01.2016 - Tak už víme, proč Madonnin syn Rocco tolik bojuje se svou matkou! Pravým důvodem není ani tak pubertální revolta, ale to, že se slavná zpěvačka dala dohromady se svým bývalým manželem.

Madonna prý používá mašinku proti stárnutí jako Michael Jackson

16.10.2015 - Kdo by si nepřál věčné mládí a dlouhý život? Americká zpěvačka Madonna má na uspokojení těchto přání dokonce speciální stroj, který prý používal Michael Jackson.

Madonna prý na pódiu orálně znásilnila rappera!

14.04.2015 - Madonně se podařilo opět na sebe patřičně upoutat pozornost! A opět je v tom polibek na pódiu. Tentokrát ho při vystoupení na festivalu Coachella ...

Madonna říká synovi negr!

20.01.2014 - A zase ta Madonna! A opět šokuje svým Instagramem. Tentokrát nejde o fotografii samotnou, ale o její popisku. V té totiž svého syna nazývá „negrem“.

1

Celkem záznamů: 7, stránek: 1

TOPlist