letní festivaly

Sting se chystá do Prahy! V Norsku vystupuje v klaunských kalhotách

21.06.2017 - Sting (65) vystoupí už o víkendu v Praze na Metronom festivalu, nyní koncertuje v Norsku, kde je asi pořádná zima, takže se na vystoupení pořádně přistrojil.

Jeana Reno vítaly ve Varech davy, na Willema Dafoe skoro nikdo nepřišel

05.07.2016 - Na festival v Karlových Varech dorazila další velká hvězda, francouzský herec Jean Reno. Toho přivítaly davy fanoušků, kteří ovšem chyběli na promítání zásadního filmu jiné hvězdy ...

Jako dvě hrdličky! Jaromír Jágr randí ve Varech se svou Veronikou

04.07.2016 - Hokejista Jaromír Jágr je letošním význačným a překvapivým hostem filmového festivalu v Karlových Varech, kam zavítal se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. A jsou zde nerozluční…

Kdo ještě dojede na festival do Varů? Jean Reno!

29.06.2016 - Filmový festival v Karlových Varech odtajnil další hvězdu, která ho poctí návštěvou. Tentokráte to bude zástupce Francie, hvězdný herec Jean Reno!

Jako puberťák. Leonardo DiCaprio řádí zase na festivalu

18.04.2016 - Božskému Leonardovi DiCaprio, který letos konečně získal Oskara, už sice bylo čtyřicet, ale to rozhodně není důvod, proč by se nešel pobavit na oblíbený festival Coachella, který se právě nyní koná v kalifornské poušti.

Richard Gere v pokleku před Jirkou Bartoškou!

06.07.2015 - Festival ve Varech započal, město je plné lidí, dorazily také celebrity, včetně té největší hvězdy, Richarda Gera, který je přesně takový, jakého byste čekali! Tedy šaramantní a pěkně hvězdný!

Lucie ve Varech přinutila ke zpěvu i Jirku Bartošku

06.07.2015 - V pátek mohli obyvatelé Karlových na klid a ticho určitě zapomenout. Na zahájení festivalu zde totiž v pozdních večerních hodinách vystoupila kapela Lucie ...

Začíná festival ve Varech! Richard Gere je již zde a vyrazil s Jirkou Bartoškou na večeři

03.07.2015 - Právě dnes v 17 hodin to vypukne! Začíná světoznámý Filmový festival Karlovy Vary, a to jeho jubilejní 50. ročník! Jedna z jeho největších hvězd, americký herec Richard Gere ...

Kapela Lucie zadarmo na festivalu ve Varech!

27.06.2015 - Chystáte se na filmový festival v Karlových Varech? Pak vás jistě potěší zpráva, že si zde můžete užít koncertu naší hudební legendy, jejíž koncerty jsou spíše raritou!

Přehlídka krasavců! Do Varů přijede Jamie Dornan, hezoun z 50 odstínů, nebo třeba Richard Gere!

22.06.2015 - Letošní Vary se opravdu vytáhly. Právě nyní totiž Jiří Bartoška odtajnil některé z hvězd ...

Zlaté globy pro festival ve Varech se už připravují! Přijde si pro jeden třeba zase Whoopi Goldberg?

25.05.2015 - Už za měsíc a kousek začne Mezinárodní filmový festival v Karlových varech. Tato vrcholná událost nejen ve filmovém světě přitáhne do Varů obrovské množství celebrit ...

Koho objeví ve Varech tentokrát? Na festivalu se budou promítat díla studentů a absolventů. Objeví nového DiCapria?

20.05.2015 - Festival ve Varech se už blíží a jeho program začíná nabývat na konturách.

Konec nafukovačky ve Varech! Festival dostane nový sál, ve kterém Barťák točil Cirkus Humberto!

14.05.2015 - Byli jste někdy na festivalu ve Varech? Pak nám určitě dáte zapravdu, že získat lístky na představení je velmi těžké a že míst v kinech je prostě málo.

Festival ve Varech už za 50 dnů! Poznáte dnes tak úspěšné poupátko, které ho navštívilo před 15 lety?

14.05.2015 - Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je festivalem té nejprestižnější světové kategorie, ale třeba oproti festivalu v Cannes, který právě začal, jde o festival do značné míry lidový.

Kanye Westa tu nechceme! Lidé podepisují petici, aby rapper nevystupoval na festivalu v Glastonburry

20.03.2015 - Americký rapper je zvyklý, že je běžně uctíván a zbožňován. Lidé dokonce vykupují vzduch z jeho koncertů! A nyní taková potupa.

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 36, stránek: 3

TOPlist