kuriozity

Kvůli 'mekáči' se projedla ke sto osmdesáti kilům, dnes váží třetinu

25.08.2017 - Dnes devětadvacetiletá Ellena Goodall se projedla až ke 184 kilům, takže se musela vážit na průmyslové. Nyní váží kolem 69 kilo a účastní se soutěže Železný muž.

Nosí vaše děti Crocsy? Pětiletému prckovi kvůli nim utrhl eskalátor prst u nohy

02.03.2017 - Pětiletý Stanley Wood má operaci, v Dubaji mu museli operovat chodilo, neboť mu eskalátor utrhl kus palce u nohy...

Tohle je borec! Venezuelan se prvně postavil na běžky na mistrovství v Lahti a baví internet

26.02.2017 - Neuvěřitelný příběh nabídlo mistrovství v klasickém lyžování v Lahti. Mladík Adrian Solano z Venezuely viděl prvně v životě sníh, postavil se na běžky v profesionálním závodě.

Zdeněk Macura taxikaří, na domácím násilí se nic trhnou nedá...

26.01.2017 - Pokud si zavoláte v Praze taxi, může se vám stát, že přijede Zdeněk Macura a bude vám povídat o domácím násilí!

Nejvousatější žena Afriky ukázala i zarostlou hruď . Je na sebe hrdá...

19.12.2016 - Šestadvacetiletá Queen Okafor je kvůli hormonální poruše nejvousatější ženou rodné Nigérie, ale zřejmě i celé Afriky.

Prsa zastavují řidiče! Bezpečnostní kampaň ála Rusko šokuje

06.09.2016 - V Rusku ale umí překvapit. I zde probíhá kampaň za pomalejší jízdu a dodržování dopravních předpisů, ale jaksi po ruském způsobu. A ten zahrnuje i odhalená ňadra!

Sexy pašeračky! Pašovaly sto kilo kokainu a ještě si u toho dělaly selfíčka

31.08.2016 - Melina Roberge a Isabelle Lagacé jsou dvě Kanaďanky, které si dle jejich účtů na Instagramu žily pohádkový život.

Nejtlustší chlapec na světě už zase chodí do školy

27.08.2016 - Arya Permana z Indonésie oslavil teprve desáté narozeniny, ale s jeho vahou by byl obézní i dospělý. Váží totiž 192 kilogramů. Nyní je na dietě a už se objevují první vlašťovky.

To je hnus! Dvanáctiletá pózuje se žirafou, kterou zabila

22.08.2016 - Američance Aryaně Gourdin je teprve dvanáct let. Přesto se vydává se svým otcem na lov a s ulovenými zvířaty s úsměvem pózuje, fotky pak hrdě sdílí na sociálních sítích.

Australan vyhrál celý ostrov snů jen za cenu lístku do tomboly!

28.07.2016 - Tak tohle je skutečně životní výhra. Australan Joshua vyhrál ostrov v Mikronésii, kde se nachází luxusní dovolenkový rezort. A to pouze za 65 dolarů, což byla cena lístku do tomboly ...

Rodina hrůzy. První dítě kojí i v pěti, druhé si ulevilo na zem v natáčecím studiu

22.07.2016 - Tahle rodinka vzbudila nedávno pěkné pozdvižení. Adelle a Matt Allenovi z Brightonu ve Velé Británii jsou rodiči dvou dětí, dvouleté holčičky a pětiletého chlapce.

Šokující proměna! Linda zhubla devadesát kilo a je z ní jiný člověk

07.07.2016 - Třiadvacetileté Lindě Hoover z Texasu se podařil husarský kousek. Zhubla desítky kilogramů, utratila sta tisíce korun a vypadá jako někdo úplně jiný.

Neuvěřitelné, narodil se bez končetin, ale už se učí psát!

14.06.2016 - Tyo Satrio je dvanáctiletý kluk z Indonésie. Bohužel měl tu smůlu, že se narodil bez nohou a rukou, přesto se snaží zapojit do života, jak nejlépe to jen jde. Například se učí psát!

Ve čtyřiceti se rozhodla, že se nebude holit. Konečně je prý ženou!

10.06.2016 - Jennifer Rose Geil se narodila s hormonální poruchou. Ač je ženou, rostou jí vousy. A až nyní se prý s touto poruchou naučila žít. Rozhodla se totiž, že se už nebude holit!

To je ale překvapení! Kluci našli ve vajíčku Kinder Surprise dávku drogy!

03.06.2016 - Kinder Surprise znamená vlastně dětské překvapení, což doslova nastalo, když dva bratři našli u cesty ve křoví čokoládové vajíčko této značky.

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 81, stránek: 6

TOPlist