kuriozity online

Související: Jaromír Nohavica
Australan vyhrál celý ostrov snů jen za cenu lístku do tomboly!

28.07.2016 - Tak tohle je skutečně životní výhra. Australan Joshua vyhrál ostrov v Mikronésii, kde se nachází luxusní dovolenkový rezort. A to pouze za 65 dolarů, což byla cena lístku do tomboly ...

Ve čtyřiceti se rozhodla, že se nebude holit. Konečně je prý ženou!

10.06.2016 - Jennifer Rose Geil se narodila s hormonální poruchou. Ač je ženou, rostou jí vousy. A až nyní se prý s touto poruchou naučila žít. Rozhodla se totiž, že se už nebude holit!

Děsivá sebevražda! Vrhnul se mezi lvy, aby ho rozsápali!

23.05.2016 - V zoologické zahradě v Santiago de Chille návštěvníci přihlíželi děsivému představení. Dvacetiletý muž se svlékl a vrhl se do výběhu lvů, aby ho rozsápali. Vše dopadlo ale úplně jinak.

Indce se narodilo v sedmdesáti první dítě

11.05.2016 - Zřejmě nejstarší matkou na světě se stala Daljinder Kaur z Indie. Otci dítěte je sedmdesátdevět let, dítě přišlo na svět díky umělému oplodnění. Žena se však setkala s vlnou kritiky.

Norská ZOO připravila zdravou zebru o hlavu a krmila s ní před veřejností tygry

28.04.2016 - Návštěvníci nejnavštěvovanější norské ZOO nemohli uvěřit svým očím. Ve výběhu tygrů se povalovala mrtvola zebry bez hlavy, kterou sem dali pracovníci ZOO.

V Praze nasněžily závratné tři centimetry a Facebook pobavila sněhová kalamita!

18.02.2016 - V Praze sněžilo a je z toho událost celostátního významu. Všechny velmi pobavila fotografie autobusu, kterému museli do kopce pomáhat srdnatí cestující.

Tak to se povedlo. Policie jela k obřímu pavoukovi. A co našla?

05.02.2016 - Pavouci jsou pro některé z nás tvorové, jejichž nebezpečí lze přirovnat k tygru. Jistá žena z Opavy byla nálezem dokonce tak rozhozená, že si povolala na jeho odchyt policii. Ta se ale musela smát!

K popukání! Maskot kampaně proti masturbaci obžalován z masturbace na veřejnosti!

17.11.2015 - U nás by asi nikoho hned tak nenapadlo bojovat proti masturbaci, leč v Americe, v zemi neomezených možností lze vše.

Ženě, která porodila v letadle, sebrali dítě!

23.10.2015 - Nedávno prolétla internetem zpráva a hlavně video, jak jistá žena z Tchaiwanu rodí na palubě čínského letadla. Nyní se zjistilo, že žena je bez svého dítěte v Číně, zatímco dítě zůstalo ve Spojených státech.

To jste ještě neviděli! Přes slovenské fotbalové hřiště jezdí vlak!

13.10.2015 - Slovenský Čierny Balog rozhodně nehraje nejvyšší slovenskou nebo evropskou fotbalovou soutěž, přesto se o něm píše po celé Evropě.

Tomuhle chlapci hrozí vězení 10 let za to, že se fotil nahý před zrcadlem!

05.09.2015 - Ne, neinformujeme vás o rozvojové zemi kdesi v Africe, případ se stal ve Spojených státech v Severní Karolíně.

Tak tohle je tragédie! Číňanovi začala růst prsa, protože jedl rád kuře ve fast foodu!

20.07.2015 - Jistý Li z Číny nedávno zpozoroval, že mu povážlivě rostou prsa. A to prý nebyl nijak obézní, takže šlo o naprostou abnormalitu.

Mučení dítěte? Tahle fotka uvězněného batolete pěkně pobouřila internet!

22.06.2015 - Nedávno se na sociální síti začala šířit pěkně znepokojující fotografie. Znázorňuje totiž dítě uvězněné v jakési trubici ...

Už je to prokázané: Autoportréty alias selfie škodí zdraví a jsou nebezpečné!

25.05.2015 - Zdá se, že žijeme v době, která přeje narcisům a těm, kteří si myslí, že jsou na světě nejkrásnější a natolik pozoruhodní, že by je mělo vidět každý den co nejvíce ostatních.

Devadesátiletá želva dostala kolečka!

30.04.2015 - V běžné přírodě by asi chudák tato devadesátiletá želva nepřežila. Po útoku krysy jí totiž zbyly pouze zadní končetiny, takže by se nemohla nijak pohybovat za potravou.

1 2 > »

Celkem záznamů: 20, stránek: 2

TOPlist