kulinářské pořady

Zdeněk Pohlreich vyměnil vařečku za raketu

11.05.2017 - Zdeněk Pohlreich (60) natáčí další díly pořadu Ano, šéfe, nejnověji ho natáčení zavedlo do tenisového prostředí...

Muslimka z Prostřena se vrací! A bude to ještě drsnější

15.07.2016 - Televize Prima oprášila starou partu z Prostřena, která vzbudila minulý rok patrně nejvíce emocí. Natáčení se totiž účastnila také muslimka Káťa, která zde zaváděla svá vlastní pravidla.

Jak vedou kolibu hokejisté? Zdeněk Pohlreich řádí na Chopku

11.03.2016 - V poslední premiérovém díle zavítá Šéf na Chopok do pravé slovenské koliby. Tu provozují dva bratři Pavol a Tomáš, chlapi jako hora, kteří se dříve ...

Těstoviny se zakysankou? Tohle Šéfovi opravdu nevonělo!

04.03.2016 - Šéf zavítal do Havířova na místní zámek, který patří městu. A město, přesněji dva jeho zastupitelé, vedou zámek i s restaurací.

Šéf na Obří boudě čelil i vyhazovačům

29.01.2016 - Tentokrát se Zdeněk Pohlreich vypravil do Krkonoš, na Obří boudu. A byla by to idylka, kdyby vše nenarušily nevyjasněné majetkové vztahy. O boudu se totiž majitelé soudí…

Muslimská soutěžící v Prostřeno diváky pěkně naštvala

25.01.2016 - Pořad Prostřeno se vysílá už několik let, ale takového vzruchu, jako minulý týden se mu ještě nedostalo. Za vše mohla jednak soutěžící Káťa z Ruska, která konvertovala k islámu ...

Kuchtík Láďa Hruška se vrací! Tentokrát na Primu

04.08.2015 - Televize Prima zlanařila bývalého redaktora Láďu Hrušku, který proslul hlavně jako moderátor poněkud obskurního pořadu Levně a chutně a autora kuchařky s někdy dost šílenými recepty.

Láďa Hruška končí na Nově! Kde bude vařit nyní?

02.03.2015 - Velmi podivná hra se rozběhla kolem reportéra Ládi Hrušky. Ten, jak se zdá, po raketovém startu, zažívá pěkný propad a na Nově definitivně končí.

Láďa Hruška bojuje s Kluky v akci! Kdo je lepší kuchař?

14.10.2014 - Láďa Hruška se stal po pár měsících kuchařskou celebritou, a to i když skuteční kuchaři při jeho jméně dostávají osypky.

Neuvěřitelné! Kuchařka Ládi Hrušky se už prodává i pirátsky! Co by na to řekla Magdaléna Dobromila Rettigová?

07.10.2014 - Ať si milovníci dobrého jídla říkají, co chtějí, ať se praví gurmáni na hlavu staví,

Spas se, kdo můžeš! Kuchařka Ládi Hrušky je na pultech knihkupectví! Bude Láďa vařit v Prostřenu?

25.09.2014 - A už je to tady! Vedle knih o vaření od těch největších mistrů kuchařů už leží hrdě se tvářící kniha Vaříme s Láďou.

Halina Pawlowská nás bude učit vařit! Co, proboha?

17.09.2014 - Televize Nova se zřejmě rozhodla, že se chce zasadit o likvidaci dobrého vkusu a chuti svých diváků.

Láďa Hruška opět zasahuje! Toastové suši předčilo veškeré očekávání!

16.09.2014 - Láďa Hruška je přesně tou osobou, která rozděluje veřejné mínění na dvě části. Jedni Láďu a jeho kuchařskou show milují a vaří podle ní s radostí, druzí pak Láďu posílají do pekel.

Babica se může smát! Vysoudil statisíce, vojáky svými steaky neotrávil!

11.09.2014 - Jirka Babica (53) sice na Nově skončil a s dalšími díly pořadu Babicovy dobroty se již nepočítá. Přesto má důvod k radosti.

Jiří Babica dostal nůž na krk - musí se změnit, jinak poletí!

04.01.2013 - Populární kuchtík, který už několik let v pořadu Babicovy dobroty předvádí neuvěřitelné věci, zůstává na obrazovce!

1 2 > »

Celkem záznamů: 20, stránek: 2

TOPlist