krásné zpěvačky

TOP 5 nejvíc sexy hudebních videoklipů

09.08.2019 - Pokud se chcete v dnešní době prosadit v hudebním průmyslu, ani zdaleka vám nestačí hudební talent.

5 snaživých herců, kteří nedokázali získat vysněné role

14.02.2019 - Určitě to také znáte. Můžete se snažit ze všech sil a stejně se vám nepodaří docílit toho, co jste si přáli.

Pružná jako proutek! Nicole Scherzinger ukázala provaz v bikinách

20.06.2017 - Herečka a zpěvačka Nicole Scherzinger (38) se udržuje v záviděníhodné kondici, dva roky před klidně vystřihne provaz jak od profesionální gymnastky.

Jennifer Lopez je sexy jako nikdy. Může za to nový snoubenec?

07.04.2017 - Americká herečka Jennifer Lopez(47) prožívá skvělé období, v televizi budou vysílat její nový seriál a chystá se na svatbu s novým snoubencem Alexem Rodriguezem.

Monika Absolonvá chystá překvápko s Karlem Gottem!

18.11.2016 - Monika Absolonová(40) zakrátko oslaví, jistě ve velkém stylu, první narozeniny svého chlapečka, ale na muziku nerezignovala. Natáčí s Karlem Gottem!

Tohle video Nicole Scherzinger vás nažhaví, je na něm mokrá a sexy!

19.08.2016 - Bývalá zpěvačka Pussycat Dolls zavzpomínala na dávné doby, kdy se s ostatními dívkami producírovala na pódiu a na novém videu to pěkně rozjela.

Monika Absolonová vyhlásila válku poporodním kilům

16.08.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je hrdou maminkou desetiměsíčního chlapečka Tadeáše, ale sama kriticky přiznává, že se po porodu ještě nedostala do původní formy.

Jessica Simpson si prý chtěla zmenšit prsa

05.08.2016 - Herečka a zpěvačka se rozpovídala v rozhovoru pro časopis Womans Health o tom, jak má či nemá ráda své tělo a připustila, že si chtěla nechat zmenšit svá ňadra. Prý si žijí vlastním životem…

Je tohle zpěvačka s nejlepší postavou u nás?

17.06.2016 - Zpěvačka Victoria se nedávno ukázala na veřejnosti a byla to pastva pro oči. Její postava je naprosto bez chybičky, a to dívka již stačila povít dítko!

Jako sexy sestry! Heidi Janků a Nela Boudová vypadají jako dvacítky

07.05.2016 - Dobře se podívejte na obrázek zpěvačky Heidi Janků a herečky Nely Boudové. Řekly byste, že byly dobře známé už před dvaceti, či třiceti lety? Navíc si jsou velmi podobné!

Žádná rakovina! Janet Jackson prý chce zakládat rodinu, v padesáti

07.04.2016 - Nedávno obletěla svět zpráva, že Janet Jackson ruší zbytek turné. A důvod prý byl tragický, rakovina! Podle posledních zpráv je vše ale zřejmě úplně jinak a lépe! Janet chce zakládat rodinu!

Monika Absolonová si od plínek odskočila na koncert

17.03.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je už tři měsíce mámou malého Tadeáše a svou maminkovskou roli si nesmírně užívá.

Lucie Bílá je i v padesáti rockerka. Kytaru si ale koupila až teď

14.03.2016 - Zpěvačka Lucie Bílá bude již zanedlouho slavit padesátku, vypadá ale stále jako holčička. Stylizuje se stále do rockerky, ale až nyní si pořídila kytaru.

Katy Perry totálně ztratila soudnost! Nebo šla na maškarní za příšeru?

15.02.2016 - Miliardářka Kate Perry má jistě k ruce celý šik stylistů a módních poradců, přesto se dostavila na oficiální událost tak, že jí to absolutně neslušelo. Jak je to možné?

Sise Sklovské přetékal dekolt

07.02.2016 - Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská je sice operní pěvkyně, avšak figurou jí rozhodně neodpovídá. Je velmi štíhlá a své tělo ráda ukazuje v obnažených modelech.

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 56, stránek: 4

TOPlist