Katie Price foto

Související: Katie Price (Jordan)
Naštvala ochránce zvířat! Katie Price vyholuje srst svých poníků do srdíček

26.04.2016 - To, že britská modelka a nositelka silikonů Katie Price není právě Einstein, bylo jasné už dávno. Ale to, co provedla svým poníkům a ještě se s tím chlubila na Instagramu ...

Prsatice Katie Price nechala propíchnout své holčičce ouško a se zlou se potázala!

03.02.2016 - Poslednímu dítěti modelky a účastnice reality show Katie Price nechala své rok a půl staré dcerce Bunny propíchnout ouška. Britská veřejnost ji ale hned pěkně odsoudila!

Chcete svatební šaty prsatice Katie Price? Mohou být vaše už za devět tisíc!

18.01.2016 - Že by jí došly peníze? Britská modelka a celebrita z reality show proslavená svými nezčetnými plastikami a silikonem posílenými ňadry Katie Price prodává své svatební šaty.

Sexbomba Katie Price nemá rozum, její dcera chodí v osmi letech s makupem!

15.12.2015 - Modelka a účastnice reality show a v neposlední řadě také zasloužilá matka opravdu nemá rozum. Svoji šestiletou dceru Princess Tiaamii nechá běžně chodit s makeupem!

U Katie Price to zatím na zmenšení prsou příliš nevypadá…

29.05.2015 - Britská umělotina Katie Price, která svou kariéru postavila právě na rapidním zvětšení prsou, začala před nedávnem vykřikovat do světa, že si nechá výrazně zmenšit svá ňadra.

Sexbomba Katie Price má nahnáno! Milenka jejího manžela a bývalá kámoška prý zveřejní fotky jejich sexu!

13.05.2015 - Britská modelka, propagátorka silikonů a profesionální celebrita Katie Price nespí právě dobře. A může za to její bývalá kamarádka a zároveň milenka jejího manžela Kierena Jane Pountney.

Je snad Katie Price znovu těhotná? Ne, prsatá modelka i její povedený manžílek si jen užívali velikonoc

07.04.2015 - Katie Price nedávno povila již páté dítě, a na Instagram nahrála fotografii, na které to vypadalo, jako by ve svých 36 letech byla opět těhotná.

Sexbomba Katie Price prý pozorovala svého manžela 10 minut při sexu s jinou!

10.03.2015 - Nedávno vzbudila britská sexbomba Katie Price opět pozornost tím, že obnovila manželský slib s nevěrným manželem Kieranem. Nyní se ale svěřila, že to nebylo jen tak ...

Katie Price obnovila svatební slib s nevěrníkem Kieranem. Na jeho nevěru s kamarádkou už zapomněla?

23.02.2015 - Modelka, byznysmanka a účastnice reality show Katie Price zřejmě trpí ztrátou paměti.

Co je to za nevěstu? Katie Price šokovala šaty pro nevěstu s obrovskými balóny

24.10.2014 - Matka, silikonová hvězdička reality show a rádobymodelka Katie Price uvedla na trh svou další knihu, plnou sexu, party a nevázaného života.

Katie Price ukázala fotky svého miminka

27.08.2014 - Před několika týdny britská modelka obdařená obřími silikony povila již páté dítě. Fotky svého miminka ukázala světu až nyní a je vidět, že i své páté dítě přivítala s obrovskou láskou!

Katie Price porodila předčasně páté dítě! Je to holčička!

08.08.2014 - Katie Price ve svých 36 letech porodila páté dítě, druhé pak, které má se svým současným manželem. Miminko se narodilo o pár týdnů dříve, než lékaři předpokládali.

Katie Price prý bere nevěrného manžela na milost!

06.08.2014 - Zasloužilá matka Katie Price (36) čeká již pátého potomka, bohužel se ukázalo že s tím největším nevěrníkem.

Katie Price mluví o nevěrném manželovi!

09.06.2014 - Katie Price (36) se svěřila, jak jí je poté, co odhalila nevěru svého manžela Kierana Haylera (27). Ten si užíval více jak půl roku s její nejlepší kamarádkou.

Manžel Katie Price je pěkná krysa! Svou manželku podváděl, kde se dalo! A to s o 20 let starší ženou!

26.05.2014 - Jak je vidět, je úplně jedno, pokud jste jednou z nejznámějších světových sexbomb.

1 2 > »

Celkem záznamů: 24, stránek: 2

TOPlist