gayové

Neil Patrick Harris se ukázal s oholenou hlavou, proč?

13.06.2016 - Americký herec Neil Patrick Harris proslul hlavně jako Barney Stinson, hezounek ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který si zakládá na svém vzhledu a nevidíte ho bez obleku.

Superstar Filip Jankovič randí s holkou. A to nedávno tvrdil, že je gay…

21.05.2016 - Filip Jankovič, který se stal před lety finalistou Superstar, je dnes známý hlavně jako tanečník. Dříve žil v Londýně, kde navštěvoval gay akce a dával přednost mužům.

To je trojka! Vousatý Honza Musil si užívá v Blavě s partnerem a bývalou manželkou!

24.01.2016 - Skutečně příkladné vztahy má v rodině Honza Musil. V současné době navštívil slovenské hlavní město, a to v zajímavé společnosti, s bývalou manželkou a současným partnerem!

V Rusku chtějí stíhat gaye už za držení za ruce

18.01.2016 - Homosexuálové jsou už nějaký čas v Rusku krutě stíhanou minoritou a ještě by mělo přitvrdit. Nyní zde začnou projednávat zákony, které zakáží dvojici i držet se pouze za ruce!

Aneta Langerová kvete do krásy!

11.08.2015 - V Praze začal „nejteplejší týden“, tedy Prague Pride, festival gay a lesbi kultury, na kterém vystoupila také Aneta Langerová.

Elton John bojkotuje Dolce a Gabbana: jeho děti prý nejsou syntetické!

17.03.2015 - Mezi návrhářskou dvojicí Dolce a Gabbana a zpěvákem Eltonem Johnem to pěkně vře. Módní návrháři se totiž nedávno vyjádřili, že podporují klasickou rodinu, kde je táta a máma, a odmítají adopce gayů ...

Václav Moravec prý přiznal, že je gay! Myslel to tak ale doslova?

27.01.2015 - Gayové, lesby a příznivci hnutí LGBT zajásali. Moderátor Václav Moravec prý v přímém přenosu přiznal, že je gay.

Jako vejce vejci! Návrhář Osmany Laffita jako by svému partnerovi z oka vypadl!

15.11.2014 - Módní návrhář Osmany Laffita nepatřil nikdy mezi muže s bujným vlasovým porostem.

Neil Patrick Harris se oženil za svého přítele!

10.09.2014 - Ačkoliv herec Neil Patrick Harris (41) představuje v seriálu Jak jsem poznal vaši matku věčného svůdníka Barneyho, ve skutečnosti je Neil věrný a to jedinému partnerovi.

Filip Vaněk odsuzuje pochod homosexuálů!

21.08.2014 - Prahou šel minulý víkend pochod hrdosti homosexuálů Prague Pride, který vyvolává značnou kontroverzi. Mnoho lidí nemůže tuto výstřední přehlídku ani cítit a často se k ní vymezují dokonce i homosexuálové.

Mistr bizáru, zpěvák Mušnula se účastnil zahájení Gay Pride s těhotenským břichem!

14.08.2014 - Tento týden se koná v Praze Pride, celá série nejrůznějších akcí, které si kladou za cíl zrovnoprávnění gay, lesbo a transsexuálů.

Dara Rolins vystupuje proti homofóbii!

11.08.2014 - Již příští víkend se v Praze uskuteční Gay Pride, tedy pochod homosexuálů, leseb, transsexuálů a všech, kteří s nimi sympatizují. Dara Rolins (41) se rozhodla vystoupit také na podporu jejich práv.

Jeden z nejlepších a nejznámějších plavců Ian Thorpe přiznal, že je gay!

14.07.2014 - Australský plavec, který vyhrál na olympijských hrách pětkrát zlato, třikrát stříbro a jeden bronz se měl v britském televizním interview přiznat, že je gay!

Mušnula, slovenský gay umělec šokuje coververzemi Mariky Gombitové, tančí v podpatkách a trikotu!

25.05.2014 - Slovenský gay umělec Mušnula je skutečným fenoménem.

Barbra Streisand označila sex mezi gayi za nechutný, jak to může ikona gayů říci?

23.05.2014 - Barbra Streisand (72), muzikálová, pěvecká a filmová americká hvězda, byla vždy považována za ikonu gayů.

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 57, stránek: 4

TOPlist