gay celebrity

To je ale provokatérka! Karolína Kachyňová si vyměňovala jazyk s přítelkyní

05.09.2016 - Dcera Karla Kachyni a Aleny Mihulové svou orientaci rozhodně netají. Naopak, dalo by se říci, že se s ní až chlubí, jak se ukázalo na nedávné veřejné akci v rámci týdnu módy.

Pořídil si snad miminko? Honza Musil se chlubí novorozencem

16.06.2016 - Moderátor Honza Musil randí už nějaký ten týden s mladičkým přítelem a nyní se na Facebooku pochlubil fotkou s miminkem. To se ale nenarodilo jemu, nýbrž jeho dceři.

Superstar Filip Jankovič randí s holkou. A to nedávno tvrdil, že je gay…

21.05.2016 - Filip Jankovič, který se stal před lety finalistou Superstar, je dnes známý hlavně jako tanečník. Dříve žil v Londýně, kde navštěvoval gay akce a dával přednost mužům.

James Franco je prý gay, ale jen trochu!

21.04.2016 - Americký herec James Franco čelil už mnokrát „nařčení“ z toho, že ho interesují spíše muži. Nyní se vše snažil uvést na pravou míru, ale poněkud zvláštně. Gay prý je, ale jen trochu!

Honza Musil ukázal nového přítele!

24.02.2016 - Moderátor Honza Musil opět vyměnil přítele. Nyní je jeho mužem šestadvacetiletý Jakub Bialy, který je jeho sousedem. Jsou spolu už přes tok!

To je trojka! Vousatý Honza Musil si užívá v Blavě s partnerem a bývalou manželkou!

24.01.2016 - Skutečně příkladné vztahy má v rodině Honza Musil. V současné době navštívil slovenské hlavní město, a to v zajímavé společnosti, s bývalou manželkou a současným partnerem!

Honza Musil bude dědečkem! Proto ten plnovous?

30.12.2015 - Každý, kdo zná sympatického moderátora Honzu Musila, si nemohl nevšimnout, že v poslední době prošel proměnou. Z holobrádka se stal mmuž s pořádným plnovousem.

Vousatá Conchita vystoupila na gay festivalu, za 10 000 euro!

12.08.2015 - V Praze již třetím dnem probíhá gay festival Prague Pride, na kterém vystoupil také rakouský zpěvák Thomas Neuwirth, alias zpěvačka Conchita Wurst.

Aneta Langerová kvete do krásy!

11.08.2015 - V Praze začal „nejteplejší týden“, tedy Prague Pride, festival gay a lesbi kultury, na kterém vystoupila také Aneta Langerová.

Do Prahy přijede vousatá zpěvačka! Conchita Wurst vystoupí na přehlídce gayů Prague Pride

22.07.2015 - Již za tři týdny se uskuteční průvod gayů, leseb, transsexuálů a všech spřízněných duší Prague Pride.

Norbert má nový klip! A bude z toho nové album!

19.07.2015 - Slovenský zpěvák Norbert, který je domestikovaný nějaký ten pátek v Praze, přišel s novým klipem. Ten slibuje brzké vydání nové desky, a to po třech letech.

Kristen Stewart se už zcela běžně ukazuje s přítelkyní! A její matka souhlasí…

16.06.2015 - Pětadvacetiletá hvězda Stmívání Kristen Stewart doposud přidělala vrásky hned několika mužům. A nyní se ukazuje, že zcela zbytečně, neboť hlavní objekt jejího zájmu je žena!

Kristen Stewart nyní ženu skutečně příliš nepřipomíná

12.05.2015 - Americká herečka Kristen Stewart se stala idolem celé jedné generace. Její účast v pro nepubescenty poněkud děsivé trilogii Stmívání jí zaručila čestná místa na zdech dětských pokojíčků ...

Kristen Stewart je na holky? Vyfotili ji, jak se vede s přítelkyní

13.04.2015 - Hvězda série Stmívání Kristen Stewart byla nedávno viděna, jak se v ulicích Los Angeles vede ruku v roce se svou asistentkou Alicií Cargile. Děvčata společně navštívila knihkupectví.

Elton John bojkotuje Dolce a Gabbana: jeho děti prý nejsou syntetické!

17.03.2015 - Mezi návrhářskou dvojicí Dolce a Gabbana a zpěvákem Eltonem Johnem to pěkně vře. Módní návrháři se totiž nedávno vyjádřili, že podporují klasickou rodinu, kde je táta a máma, a odmítají adopce gayů ...

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 34, stránek: 3

TOPlist