fotky modelek

Karolína Kurková fandí kojení a nebojí se to ukázat!

02.02.2016 - Před pár měsíci se narodil topmodelce Karolině Kůrkové druhý synek. A kdo by si myslel, že ho Karolína odstaví, starat se o něj bude chůva a bude ho krmit umělým mlékem, pěkně by se spletl!

Sexy krasavice Karolína Kurková je chvíli po porodu opět štíhlá

22.01.2016 - Jak to ty modelky dělají? Karolína Kurková se ukázala ve společnosti chvíli po porodu svého druhého dítěte a vypadalo to, že nepřibrala ani deko!

Krásná Kelly Brook jak ji Pánbůh stvořil…

05.01.2016 - Překrásná britská fotomodelka a herečka se také stala tváří kalendáře na letošní rok. Modelka, která vyznává přirozenost a není z těch, na které by chrastily kosti, se v něm ukazuje i nahoře bez…

Miss Universe je z Filipín, Miss World ze Španělska, Češky si opět ani neškrtly…

21.12.2015 - Ačkoliv se rádi chlubíme našimi děvčaty a říkáme, že jsou ta nejkrásnější na světě, poroty mezinárodních soutěží krásy toto tvrzení evidentně nesdílejí.

Tahle krásná Miss se fotila nahá a musí vrátit korunku!

01.12.2015 - Nahota je u nás něco tak běžného, že se už nad ní skoro nikdo nepozastavuje. Ne tak v Bulharsku, kde musela poslední Miss Bulharsko Martina Nikolaeva Volkova kvůli nahým fotkám dokonce vrátit korunku!

Alena Šeredová je prý těhotná, mstí se tak Gigimu?

11.10.2015 - Těžko říci, kde je pravda, ale nicméně podle jednoho italského plátku by měla být jak krásná italská sportovní moderátorka Ilaria Damico, tak naše Alena Šeredová těhotná.

Tak tohle jsou noví Andílci v prádle! Je jim už dvacet, jak se vám líbí?

29.05.2015 - Řekli byste, že Andílci Victoria’s Secret oslaví už dvacet let? Tak dlouho se nazývají modelky, které pro tuto značku prádla pracují a které se účastní speciálních show ve spodním prádle.

Zase nasává? Lindsay Lohan vypadá naprosto děsivě!

17.04.2015 - O problematickém dítěti Hollywoodu, herečce Lindsay Lohan jsme již delší dobu neslyšeli. Což je pro ni pochopitelně dobře, protože to znamená, že se jí nepovedl žádný průšvih.

Nejsou žádní andílci a neváží 50 kilo! Plus size modelky si utahují s anorektických kolegyň

09.04.2015 - Americký řetězec, ve kterém si mohou ženy zakoupit módu od velikosti 44 výše, připravil novou kampaň, která si zcela jasně utahuje z padesátikilových modelek Victoria´s Secret.

Hubené modelky prý budou minulostí! Ve Francii chtějí zakázat, aby předváděla ultra štíhlá děvčata

04.04.2015 - Ačkoliv se stále více mluví o poruchách příjmu potravy, předváděcím molům stále dominují modelky, které jsou velmi štíhlé ...

Tohle, že má být světová topmodelka číslo jedna? Stylisté udělali z Cary Delevingne ještě větší ošklivku než jindy!

11.03.2015 - Pro topmodelku Caru Delevingne je typické její břežněvovské obočí.

Missky na startu Jizerské padesátky! Přípravu prý rozhodně podcenily!

13.01.2015 - Soutěž Jizerská padesátka rozhodně není nějaký odpočinkový závod, ale jde o soutěžení plné krve a potu.

Tenhle šílenec utrácí tisíce dolarů za plastiky. Chce vypadat jako Kim Kardashian

19.12.2014 - Hned dvě šílenosti v sobě snoubí Jordan James Parker. Je totiž posedlý jednak hrdinkou reality show Kim Kardashian a dále pak plastickými operacemi.

Sen všech fetišistů: Kráska Bar Refaeli v černém latexu!

17.12.2014 - Blonďatá a modrooká kráska Bar Refaeli je jako vystřižená z árijského programu Adolfa Hitlera, přesto jde o modelku z Izraele.

Vzorná vnučka a kráska Linda Vojtová už brzo uspořádá koncert svého dědečka!

11.11.2014 - Česká topmodelka Linda Vojtová (29) je nejenom velmi úspěšná, ale také milující vnučka. Pro svého dědečka, kterým není nikdo jiný než známý hudební skladatel Vadim Petrov (82).

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 52, stránek: 4

TOPlist