dětské hvězdy

5 nejznámějších dětských hvězd, které zemřely předčasně

01.08.2019 - Získání slávy v útlém věku s sebou nese několik nesporných výhod, ale zároveň i velká nebezpečenství.

TOP 5 dětských hvězd, které měly problémy s drogami

08.07.2019 - Sláva je jak známo vrtkavá dáma, se kterou si není radno zahrávat.

7 zajímavostí z natáčení E.T. – Mimozemšťana

16.10.2018 - Možná vám to přijde až neuvěřitelné, ale světoznámý dobrodružný sci-fi snímek E.T. – Mimozemšťan letos oslavil své 36. narozeniny.

5 dětských hvězd, které si udržely slávu i v dospělosti

22.03.2018 - Případů, kdy dětská sláva doslova zničila nadějné kariéry mladých herců je skutečně spousta. Existují však i světlé výjimky.

7 dětských hereček, které ztvárnily příliš dospělé role

08.02.2018 - Zvládnout zahrát náročnou filmovou postavu nemusí být snadné ani pro zkušené herce. Hlavně pokud se jedná o role plné emočního vypětí, erotiky, vulgarit nebo násilí.

Která bývalá dětská hvězdička nám dopřála tento pohled?

08.01.2017 - Je jí teprve osmnáct, ale občas působí jako zralá a zkušená žena, která ví, co chce. Hvězdička od Disneyho...

Jedno prso velké jak hlava! Proto chtěla Scarlett zhubnout...

03.01.2017 - Scarlett Moffett je mladá britská televizní hvězdička, které se podařilo dost zásadně zhubnout, měla totiž jeden jasný důvod!

Poznáte známého dětského herce v dospělosti? Hrál třeba v Šestém smyslu…

25.08.2016 - Málokterý úspěšný dětský herec dokáže navázat na svou hereckou kariéru i v dospělosti. A i tento dříve tolik obsazovaný hošík dnes hraje spíše sporadicky.

Zadeček k nakousnutí! Disney hvězdička Ariel Winter natáčí ve skvělém kostýmu

15.06.2016 - Tak tohle se bude jistě líbit. Dříve dětská herečka Ariel Winter natáčí nový film Dog Years a oblečená je na něj naprosto skvěle. V kratičkých šortkách, ze kterých jí vykukuje pozadí…

Takhle vypadá Macaulay Culkin alias Kevin sám doma. Nosí červené nehty

10.05.2016 - Dětská hvězda Macaulay Culkin je velmi extravagantní mladý muž. Nedávno překvapil svými nehty, které totiž nosí nalakované. S manikúrou se ovšem moc nepáře…

Otec Macaulay Culkina říká, že už není jeho syn…

27.04.2016 - Herec Macaulay Culkin bohužel nemá dobré vztahy se svými rodiči. Jeho otec se nedávno dokonce vyjádřil, že ho již ani nepovažuje za svého syna.

Herec, který hrál malého Anakina Skywalkera, je zavřený v psychiatrické léčebně

11.04.2016 - Pamatujete na roztomilého chlapce, který hrál malého Anakina Skywalkera, ze kterého později vyrostl zloduch Darth Vadder?

Kdo je nejpopulárnější na Instagramu? Chodila s Justinem Bieberem a byla dětská hvězda…

15.03.2016 - Nejpolulárnější na Instagramu není překvapivě Kim Kardashian, ale zpěvačka Selena Goméz! Ta předstihla i svou kamarádku Taylor Swift.

Jak by dopadl Kevin ze Sám doma po dvaceti letech?

19.12.2015 - O tom, jak dopadá Macaulay Culkin, který ztvárnil Kevina z megapopulárního filmu, již dobře víme. Jak by ale dopadl samotný Kevin? To se můžete dozvědět ve vtipném videu, v kterém hraje Macaulay.

Je tohle ještě roztomilé? Šestiletá obtloustlá tančící holčička se stala ve Státech hitem

14.06.2015 - Jiný kraj, jiný mrav. Právě ve Spojených státech, zemi, kde jsou obrovsky populární soutěže krásy malých děvčátek, v současné době boduje video s tančící šestiletou holčičkou, která se snaží tvářit jako dospělá.

1 2 > »

Celkem záznamů: 16, stránek: 2

TOPlist