české kapely

Lucie se zastává Michala Penka, nebyl zdrogovaný!

01.07.2016 - Kapela Lucie koncertuje jako o život, slaví totiž třicet let svého výročí. Na pódium si zve všechny ty, kdo ji kdysi dávno zakládali, což byl mimo jiné také zpěvák Michal Penk.

Mig 21 to umí roztočit! Po koncertě se vloupali do baru a skončili na záchytce!

02.05.2016 - To musela být pořádná žízeň! Členové kapely Mig 21 koncertovali ve čtvrtek v Havířově, po koncertě odjeli na hotel, kde chtěli oslavit narozeniny jednoho člena, ale ouha.

Válka v Maxim Turbulenc nabírá na obátkách

20.03.2016 - Maxim Turbulenc dříve tvořila ústření dvojka Pavla Vohnouta a Dana Valiho. Vydělávali nemalé peníze a o ty zde právě jde. Dvojice se totiž rozkmotřila a Pavel Vohnout byl z výdělečného podniku vyhozen.

Lucie natočila znovu Medvídka a má i klip

03.12.2015 - Skladba a hlavně klip Medvídek od skupiny Lucie způsobil před sedmnácti lety celkem poprask. Nyní Lucie bude slavit třicet let účinkování a při této příležitosti natočila skladbu i klip znovu.

Dojde si pro Slavíka muž spojovaný s náckovstvím? Tomáš Ortel v šestici finalistů

28.11.2015 - V sobotu se bude vyhlašovat cena Český slavík, jejíž výsledky jsou zatím velmi kontroverzní. Jak jsme již oznámili, boduje v něm totiž kapela, která je úzce spojována s Dělnickou stranou.

Eva a Vašek opět na scéně! Je to jeho žena, nebo dcera?

20.11.2015 - U nás tak populární duo Eva a Vašek se navrátilo do České republiky a mnozí nestačili zírat. Eva ze známé dvojice totiž zkrásněla, omládla a vedle svého partnera Vaška vypadá najednou jako o generaci mladší!

Vojta Dyk to schytal z vlastních řad! Jeho vlastní kapela tvrdí, že je to mimozemšťan

30.09.2015 - Vojta Dyk má běžně image přátelského kluka odvedle, vždy usměvavého a přátelského, ale nyní přišla už i z jeho bývalé kapely zpráva ...

Rapper El Marón z kapely Masowý Wrazi je obžalován z vraždy! Přesto chtějí fanoušci osvobození

14.08.2015 - Marek Teplý alias El Marón navštívil v Třebíči den před Silvestrem bar, ve kterém se dostal do konfliktu se svým kamarádem.

Lucie ve Varech přinutila ke zpěvu i Jirku Bartošku

06.07.2015 - V pátek mohli obyvatelé Karlových na klid a ticho určitě zapomenout. Na zahájení festivalu zde totiž v pozdních večerních hodinách vystoupila kapela Lucie ...

Kapela Lucie zadarmo na festivalu ve Varech!

27.06.2015 - Chystáte se na filmový festival v Karlových Varech? Pak vás jistě potěší zpráva, že si zde můžete užít koncertu naší hudební legendy, jejíž koncerty jsou spíše raritou!

Válka v Maxim Turbulenc! Kyklopa vykopli na hodinu!

08.06.2015 - Kapela Maxim Turbulenc sice vystupuje hlavně pro malé děti, ale v současné době jim svým chováním příklad opravdu nedává.

Tomáš Klus dokáže duchovno dobře zpeněžit, prodává třeba tílka!

29.04.2015 - Tomáš Klus nás opravdu baví. Na jedné straně používá velká gesta a mluví neustále s patosem, na straně druhé je vidět, že ...

Matěj Ruppert z Monkey Business se raduje! Narodí se mu první potomek

09.04.2015 - Zpěvák Matěj Ruppertr mluvil o tom, že by chtěl potomka již delší dobu. Plánoval ho dokonce s bývalou manželkou. S tou se ale nedočkal, vše vyšlo až se současnou partnerkou Terezou.

Trest za napadení Michala Hrůzy: tři roky a podmínka

25.03.2015 - V Ostravě proběhlo další stání soudu s útočníky na zpěváka Michala Hrůzu, kteří mu přivodili na ostravské Stodolní ulici, velmi vážná zranění. Dva útočníci vyfasovali tři roky na tvrdo a podmínku.

Pokračuje soud s bratranci, kteří na Stodolní brutálně zaútočili na Michala Hrůzu

18.03.2015 - Právě nyní probíhá v Ostravě soud s dvěma mladíky, kteří napadli v létě na Stodolní ulici zpěváka Michala Hrůzu.

1 2 3 4 5 > 10 »

Celkem záznamů: 179, stránek: 12

TOPlist