české celebrity online

0rnella Koktová řádí se synkem v Monte Carlu. Vyhráli snad balík?

06.08.2016 - Hvězdička showbyznysu Ornella Koktová vyrazila se svou rodinou do Monte Carla. Po dlouhé době se vypravila na rodinou dovolenou, kterou jim neplatil někdo jiný…

Janek Ledecký jako provazochodec

26.07.2016 - Janek Ledecký si upevnil popularitu díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A zde v prvním a posledním díle dokázal, jak skvělou má kondičku, když předvedl dokonce své vypracované tělo.

Dalším tanečníkem ve StarDance bude novopečený otec lyžař Ondřej Bank

06.07.2016 - Televizní soutěž StarDance zaútočí na podzim z televizních obrazovek a pomalu odhaluje, kdo bude tentokrát tančit. Dalším jménem je lyžař Ondřej Bank, který je proslulý dost šílenými pády.

Takhle se parkuje? Petr Štěpánek a Zlata Adamovská parkují na zákazu

24.06.2016 - Takhle parkují machři! Herec Petr Štěpánek si evidentně hlavu s tím, kde zaparkovat neláme. Svoje luxusní kabrio nechá klidně hned vedle chodníku a na zákazu!

Aleš Brichta se znovu oženil!

16.06.2016 - Není to tak dávno, co provdal svou dceru za britského DJ Chrise Sadlera, nyní si vzal svou přítelkyni, která je ovšem ve věku jeho dětí, polku Johanu.

Celebrity šli proti rakovině, ale proč zahalené do tabákového dýmu?

12.06.2016 - Tohle je velmi oblíbená akce. Celebrity se obléknou do růžového, což je barva jisté firmy, která vydělává na multi level marketingu a prodávání běžných potřeb z drogerie s obrovskou přirážkou ...

Milenka Felixe Slováčka se chce sejít s Dádou!

17.05.2016 - Lucie Gelemová, se kterou se už přes rok prokazatelně schází sedmdesátník Felix Slováček, zatroubila do útoku! Prý by se chtěla sejít s Dádou Patrasovou a vše si vyříkat!

Jako vejce vejci! Stanislav Zindulka obdržel Thálii a ukázala identického syna

29.03.2016 - Herci Stanislavu Zindulkovi bude zanedlouho 84 let. Přesto žije a hlavně hraje zcela naplno. Není se tedy čemu divit, že obdržel ocenění Thálie za celoživotní dílo.

Blíží se dvouleté výročí od smrti Ivety Bartošové a Láďa Štaidl se rozpovídal

22.03.2016 - Patrně nejkontroverznější osobnost naší populární hudby Iveta Bartošová je již skoro dva roky po smrti.

Iva Janžurová podstoupila operaci srdce

23.02.2016 - Plánovanou operaci srdce musela podstoupit minulý čtvrtek herečka Iva Janžurová. Operace dopadla prý dobře a hereččin stav je stabilizovaný.

Karlu Gottovi zbývá poslední chemoterapie

18.02.2016 - Zpěvák Karel Gott si bude moci brzo oddechnout. Náročná léčba rakoviny se totiž chýlí ke konci a čeká jej poslední kolečko chemoterapie. Po ní bude jistě velmi dlouho odpočívat.

A už to práskla i Nicol! S Radkem Štěpánkem se opět milují

16.02.2016 - To, že se dá opět dohromady Nicol Vaidišová se svým bývalým manželem Radkem Štěpánkem, by asi ještě před vánoci netipl naprosto nikdo!

Ben Cristovao se ocitl bosý v hotelu v Las Vegas

16.02.2016 - Ben Cristovao si nežije vůbec špatně! Tuto zimu se věnuje cestování, byl třeba v Malajsii a aktuálně pobývá ve Státech. A v současné době v Las Vegas, mecce hazardu.

Tak to je trapas! Podprsenka nemá být vidět, Eliško!

08.02.2016 - Dívky, které budou soutěžit o titul České Miss se už připravují na finálový večer. Pořadatelé povolali také jednu z vítězek minulých let, Elišku Bučkovou, aby jim poradila s oblékáním. Přitom by poradit potřebovala právě ona sama!

Takhle ne! Táňě Vilhelmové i Sabině Laurinové vykukovala podprsenka

25.01.2016 - Jsou dva druhy žen, ty které se bez horního spodního prádla obejdou a ty které ne. Přitom celá řada modelů, fantastických topů a šatů, které prostě nošení podprsenky vylučují, neboť ta nesmí být za žádnou cenu viděna.

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 105, stránek: 7

TOPlist