české celebrity novinky

Šlechetná Nikol Švantnerová, vzala si psa z útulku

05.03.2017 - Miss a modelka Nikol Švantnerová(23) je mladá dívka a doma často nebývá, přes to si vzala psa z útulku...

Emma Smetana odhalila bříško

08.08.2016 - Herečka a zpěvačka Emma Smetana čeká miminko a konečně to na ní začíná být vidět. Přitom ještě nedávno chodila s nahým břichem a to bylo zcela ploché…

Jako za mlada! Robert Kodym z Lucie hodil po novinářích ve Varech láhev piva

04.07.2016 - Kapela Lucie se letos vydala do Karlových Varů, aby zde uvedla film o třicetileté historii této kapely. A Robert Kodym přitom zavzpomínal na dobu, kdy byl „mladý, krásný a opilý“ a z radosti hodil po novinářích láhev piva.

Je opravdu těhotná? Emma Smetana ukázala ploché bříško

27.06.2016 - Herečka, moderátorka a zpěvačka Emma Smetana vystoupila o víkendu hned na několika festivalech, naposledy ve Vídni na Donauinstelfestu, kde se svlékla jen do tílka a šortek.

Takhle se parkuje? Petr Štěpánek a Zlata Adamovská parkují na zákazu

24.06.2016 - Takhle parkují machři! Herec Petr Štěpánek si evidentně hlavu s tím, kde zaparkovat neláme. Svoje luxusní kabrio nechá klidně hned vedle chodníku a na zákazu!

Je tohle zpěvačka s nejlepší postavou u nás?

17.06.2016 - Zpěvačka Victoria se nedávno ukázala na veřejnosti a byla to pastva pro oči. Její postava je naprosto bez chybičky, a to dívka již stačila povít dítko!

Davida Matáskovi se narodí čtvrté dítě! S třetí ženou…

04.05.2016 - David Matásek alias Kendy z Básníků rozšíří počet svých potomků. Matkou jeho čtvrtého dítěte je o šestadvacet let mladší přítelkyně módní bloggerka, Eva Lilian Vlachová.

Tragédie, Vlasta Horváth ze SuperStar přišel o bratra…

24.04.2016 - Vlasta Horváth, který vyhrál pěveckou soutěž SuperStar prožívá hrozné chvíle. Musí se totiž smířit s obrovskou životní tragédií, neboť mu zemřel mladší bratr.

Chytrá Karolína Kurková. Takhle řeší kojení!

14.04.2016 - Nejúspěšnější česká modelka Karolína Kůrková se stala dvonásobnou matkou. I přes to ale pracuje, podívejte se jak vyřešila problém každé matky s kojením na veřejnosti!

Zemřel Boris Hybner, známý mim, herec a pedagog…

04.04.2016 - Jeden z nejznámějších českých mimů a také herců (hrál například v jednom z nejznámějších porevolučních filmů Pelíšky) Boris Hybner, zemřel ve věku 74 let.

Zhubla jenom makeup! Nejmladší Štikovic dívka je pořád stejná

01.04.2016 - Pamatujete na rodinku Štikovic? Jsou to již čtyři roky, co jejich Ornella rozbourala manželství Gábině Partyšové. Tehdy se nové slávy chytli všichni členové rodiny a ustoupit ze slávy opravdu nechtějí.

Dáda chce dát milenku Felixe Slováčka k soudu

10.03.2016 - Jak to tak vypadá, tak vzhledem k tomu, že je žádost o rozvod u ledu, tak se dříve u soudu potká Dagmar Patrasová se svou sokyní, Lucií Gelemskou. Nelíbí se jí, jak ji Lucie nakreslila.

I Taťána Kuchařová provokuje fotkami z tropického ráje

18.01.2016 - Myslíte, že teď je in jet na hory? Kdepak většina celebrit, jak jsme vás už informovali, zamířila za teplem! A Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý mezi nimi nemohli chybět!

Simona Krainová vyrazila s rodinkou k moři

12.01.2016 - A další celebrita se vydala za teplem. U moře pochopitelně nemohla chybět také Simona Krainová, ta zvolila lákavou 'Dubaj, kam vyrazila s celou rodinkou, včetně obou synků.

Kouzelník Žito prý zase řádí v Afgánistánu!

22.12.2015 - Kouzelník Žito alias Daniel Landa je opět na své misi v Afganistanu, takže všichni můžeme v klidu spát, o světovou bezpečnost a mír je postaráno!

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 90, stránek: 6

TOPlist