české celebrity foto

Asi má málo práce! David Gránský začíná v Topstaru

05.12.2016 - David Gránský(24) má zřejmě pocit, že pracuje málo! Nyní se pouští ještě do moderování Topstar Magazínu.

Jitka Schneiderová předvedla bezchybný výstřih a model

22.08.2016 - Herečka Jitka Schneiderová si vyrazila na party Karlínského divadla na lodi a jelikož sluníčko hřálo, zvolila lehké letní šaty, které určité partie zajímavě odhalovaly.

Nejhorší zuby showbyznysu? Má je Miroslav Krobot!

10.08.2016 - Miroslav Krobot je skvělý režisér a také herec, který si vystačí s málem. Bohužel, o své zuby se stará opravdu velmi špatně a pohled do jeho ústní dutiny je tristní…

Kdo to vystrčil na fanoušky pozadí?

21.07.2016 - Dokonalý zadeček ukázala česká moderátorka Eva Devastello. Těžko pochopit, že si stále naříká na to, že děsně ztloustla!

Mig 21 to umí roztočit! Po koncertě se vloupali do baru a skončili na záchytce!

02.05.2016 - To musela být pořádná žízeň! Členové kapely Mig 21 koncertovali ve čtvrtek v Havířově, po koncertě odjeli na hotel, kde chtěli oslavit narozeniny jednoho člena, ale ouha.

Přítelkyně, nebo dcera? Ondřej Sokol na premiéře s půvabnou dívkou

18.03.2016 - Na fotografii je pochopitelně dcera herce Ondřeje Sokola Ester, ale mnozí by se mohli klidně splést. Jednak vypadá Ondřej stále velmi mladě a hlavně nedávno s jednou slečnou dceři věkově blízkou randil!

Bára Nesvadbová zase na scéně! A vypadá úchvatně

05.03.2016 - Novinářka a spisovatelka nyní do společnosti příliš nechodí. Užívá si své dcerky a také nového přítele. A je to škoda, nedávno se účastnila charitativní dražby šatů a vypadala úchvatně!

Martin Chodúr vyvenčil partnerku, už v lednu bude tátou!

13.11.2015 - Partnerství, kdy je muž výrazně mladší než žena, se nedávají příliš velké šance na úspěch. Zpěvák a vítěz Superstar Martin Chodúr však ukazuje, že když se mají dva opravdu rádi, jde všechno.

Klára Issová neuhlídala rozparek a dala nahlédnout až na břicho…

24.10.2015 - Herečka Klára Issová není rozhodně z těch, které by prvoplánovitě ukazovaly své přednosti a chlubily se vražednými dekolty, nebo nosily minisukně dlaň pod zadek.

Kdopak je fešný zajíček po boku Yvetty Blanarovičové?

20.10.2015 - Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová vypadá opravdu dobře a mladě, ale všichni víme, že již překročila padesátku a že mladý muž po jejím boku tak bude o několik desetiletí mladší.

Ta prokoukla! Jitka Asterová vypadá skvěle a může si dovolit i podélné proužky!

16.10.2015 - Jitka Asterová se může pyšně nosit, a to i v pěkně odvážných modelech. Podařilo se jí prý shodit přes deset kilo, takže ji neublíží ani jinak vražedné podélné proužky.

Hurá, kluk se řetízkem se našel! Slavil s Láďou Hruškou!

14.09.2015 - Pavel Bureš alias kluk se řetízkem z Pohlreichova pořadu Ano, šéfe se stal celonárodním hrdinou a komikem, což prý nenesl právě dobře a na čas se ze školy i veřejného života vypařil.

Lucie Vondráčková konečně porodila! Hádejte, co to je!

24.06.2015 - Herečka a zpěvačka Lucie se konečně dočkala a porodila své druhé dítě. Po prvorozeném Matyášovi tak přišel do její rodiny ještě další potenciální hokejista, přesně jak jsme předpovídali!

Kdy už porodí? Lucie Vondráčková prý čeká miminko až za několik týdnů!

18.06.2015 - Vypadá to tak, že je zpěvačka Lucie Vondráčková těhotná už celé věky. Děťátko ještě stále není na světě, přitom se o jejím těhotenství prvně mluvilo již na vyhlášení Slavíků, tedy v listopadu.

Vaření je in a grilování dvojnásob! Mirek Etzler prý vaří vše, přítelkyni mu to ale nepřineslo…

10.06.2015 - Také jste si všimli, že vaření je stále populárnější a že je celkem běžné, že se na vaření vrhají i muži?

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 123, stránek: 9

TOPlist