britské zpěvačky

Související: Amy Winehouse, Lily Allen, Adele
To už rodí? Spajska Geri Halliwell se ukázala v divné pozici

04.01.2017 - Ex Spice Girl Geri Halliwell(44) nyní Horner čeká narození druhého potomka, znamená to snad, že na zveřejněné fotografii už rodí?

Mel C nahoře bez! Kdo by řekl, že měla před deseti lety nadváhu?

07.12.2016 - Bývalá Spajska Mel C(42) se ukázala v obdivuhodné formě, pózovala pouze v kalhotkách, takže nic neschovala...

Spajska Geri Halliwell čeká dítě, je jí čtyřicet čtyři

11.10.2016 - Bývalá členka kapely Spice Girls Geri Halliwell nyní Horner čeká své druhé dítě, ve čtyřiačtyřiceti letech.

Adele se toho nebojí, ukázala fotku s rýmou a bez makeupu

18.08.2016 - Na zpěvačce Adele je sympatické, že běžně nedělá ze svého vzhledu žádnou velkou bombu. Běžně se obleče třeba do vytahaných kalhot a svetru a chodí zcela bez makeupu, takže vypadá opravdu jinak ...

Takhle vypadá Adele doopravdy…

17.08.2016 - Zpěvačka Adele bude třeba jednou vystupovat i v Praze a třeba ji i zde zahlédneme tak, jak vypadá doopravdy bez tuny makeupu a načesaných vlasů, tak jako na obrázcích z Kalifornie…

Sinead O'Connor vyhrožuje, že skočí z mostu…

26.06.2016 - Tahle zpěvačka je na tom opravdu špatně. Nechceme být zlými proroky, ale její osud silně připomíná osud Ivety Bartošové. A každý si jistě pamatuje, jak Iveta Bartošová dopadla…

Vdanou Lily Allen načapal její pronásledovatel v posteli s cizím mužem

20.06.2016 - Britskou zpěvačku Lily Allen pronásledoval léta jistý Alex Gray. Ten byl nyní uznán vinným soudem, ale soudní pře provalila také šokující detaily pronásledování.

Cena za něžnost! Emma Watson ukázala podprsenku

15.06.2016 - Tahle herečka si vybudovala jméno na sérii o Harrym Potterovi, ale její sláva jde mnohem dále. Nedávno se ukázala v půvabných bílých šatech, ve kterých se jaksi zapomněla zapnout a byla to jízda!

Sinead O'Connor hledali! Prý se chtěla zabít

17.05.2016 - Slavná irská zpěvačka Sinead O'Connor bohužel nevede právě šťastný život. V pondělí ji hledali v okolí Chicaga, protože byly důvodné obavy, že spáchala sebevraždu.

Spajsky už jen ve třech? Holky mají možná plán…

12.05.2016 - O návratu Spice Girls patrně nejúspěšnější dívčí skupiny devadesátek se spekuluje už velmi dlouho. A nyní to vypadá celkem nadějně. Holky se sešly a je otázkou, co se v jejich hlavách zrodí.

Victorie Beckham si stěžuje. Ve Spice girls jí prý vypínali mikrofon!

09.05.2016 - Ačkoliv dnes je známá hlavně jako módní návrhářka, ale také manželka světoznámého fotbalisty Davida Beckhama, původně se Victorie proslavila hlavně jako zpěvačka…

Lily Allen pronásledoval fanoušek! Udělal z ní prý poustevníka!

19.04.2016 - Bohužel, ani super hvězda Lily Allen se nevyhla nežádoucímu obtěžování fanouškem. Celých sedm let prý čelila jeho neobjednané společnosti ...

Konec pohádky? Mezi Victorií a Davidem Beckhamem se prý schyluje k rozvodu

30.03.2016 - Ačkoliv se snaží Victorie Beckham o to, aby působila jako vzorná máma a manželka, její manželství je prý už dávno v troskách. .

Adele si dává pauzu. Na pět let!

29.03.2016 - Tak tohle její fanoušky asi nepotěší. Zpěvačka s mocným hlasem Adele si prý dává pauzu na celých a dlouhých pět let, kdy nebude koncertovat a hlavně nevydá novou desku.

Adele to dokázala, její album 25 se stalo tím nejprodávanějším za minulý rok

06.01.2016 - Kdo by to byl před několika lety, že z dívky z poněkud nestandardními mírami, zato s obrovským hlasem se stane taková hvězda?

1 2 3 4 5 > 10 »

Celkem záznamů: 156, stránek: 11

TOPlist