britská královská rodina

5 důvodů, proč je nová královna v Koruně fantastická

17.11.2022 - Britská herečka Imelda Staunton (66) má za sebou opravdu bohatou kariéru na divadelních prknech i před filmovými a seriálovými kamerami.

5 šílených drbů o celebritách, které se nakonec potvrdily

12.03.2018 - Také se občas doslechnete nějaké šokující informace o celebritě a říkáte si, že je ten příběh tak přitažený za vlasy, že si ho redaktor snad musel vycucat z prstu?

Královský závod! Vyhrála Kate, či princové William, nebo Harry?

07.02.2017 - Kate Middleton(35) spolu se svým manželem Williamem a švagrem Harrym podpořili dobrou věc a také si zasoutěžili mezi sebou.

Kate a Williama obviňují z týrání zvířat. Mohla za to tahle fotka…

22.07.2016 - Britská královská rodina vydala nové fotky prince George, který oslavil již třetí narozeniny. Fotky jsou opravdu roztomilé a je neuvěřitelné, že se mohly setkat s nevolí a obviněním z týrání zvířat!

Princ Harry si nechal udělat test na HIV. Jaký byl výsledek?

15.07.2016 - Ačkoliv se o ní tolik nemluví, nemoc AIDS je stále mezi námi a rozevírá svá smrtící chapadla. Včasné testování může zabránit katastrofám a princ Harry to dobře ví.

Bude pilotem jako tatínek? Princ George sledoval leteckou show

10.07.2016 - Prince George a jeho maminka Kate Middleton s princem Williamem se účastnili letecké show, což byla pro prince George jeho první oficiální akce ve Velké Británii.

Co nosí Skotové pod sukní? Už to víme! Princi Philipovi vyletěl ptáček

13.06.2016 - Skotská sukně je velmi sexy na ženách, ale co, když si ji vezme ten, kterému je doopravdy určena, tedy muž? Princ Phillip, nám to zcela jasně předvedl!

Člen britské královské gardy zkolaboval na ceremonii!

12.06.2016 - Nepříjemná událost v sobotu narušila oslavy 90. narozenin královny Alžběty II.. Jeden Královský gardista se zhroutil v bezvědomí na zem přímo na ceremonii ...

Že by nová princezna? Princ Harry je vídán se zpěvačkou Ellie Goulding!

08.06.2016 - Je to už dva roky, co se Harry rozešel se svou oficiální přítelkyní Cressidou Bonas. Je jasné, že nebyl po celou dobu sám, na to je to příliš velký bouřlivák ...

Na královský piknik vyrazil princ George a máma Kate v pruhovaném

01.06.2016 - Královská rodinka se objevila na koňské přehlídce v Norfolku. Kate prokázala svůj cit pro módu a sladila své oblečení s oblečením synka. Oba vyrazili v pruhovaném modelu.

To je roztomilé! Princ George uvítal prezidenta Obamu v županu!

25.04.2016 - Malý princ George je prostě jednička! Roztomilé dítko omračuje davy a nedávno také prezidenta Baracka Obamu, kterému vůbec nevadilo, že ho přivítal malý dědic britského království jen v županu.

Co jedla princezna Diana? A co bylo její zamilované jídlo?

22.04.2016 - Princezna Diana je uváděná jako nejznámější bulimička a k jídlu měla komplikovaný vztah, neboť se děsila tloušťky. Královský kuchař nyní promluvil o tom, co jedla nejraději.

Princ William a Kate kráčejí ve stopách Diany. Na Taj Mahalu ale vypadali úplně jinak…

19.04.2016 - Princ William a vévodkyně Kate pokračují ve své cestě po Asii. Nejnověji se dostali do Indie a památníku Taj Mahal a každý si musel uvědomit rozdíl fotografie, když zde stál milující pár a osamělá matka prince…

Jeho královská roztomilost princ George šel prvně do školky

08.01.2016 - Mysleli byste si, že královský synek bude mít k dispozici armádu vychovatelů a školský systém se ho netýká? Kdepak malý princ George nastoupil do školky, a to mu nebylo ještě ani tři roky!

Konečně! Princ Harry prý randí několik měsíců s Pippou!

10.12.2015 - Tenhle pár není vůbec překvapivý. Překvapivé je, že se dal dohromady až nyní. Alespoň to tvrdí americký časopis OK!

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 65, stránek: 5

TOPlist