Bruce Willis bude dědou! Anebo také ne?

11.08.2014

Zatímco Bruce Willis (59) si svůj věk nepřipouští a nedávno se mu podařilo zplodit již páté dítě (opět dceru), jeho nejmladší dcera Tallulah nezahálí a jak to tak vypadá, udělá z novopečeného tatínka miminka také dědu. Anebo tomu tak vůbec není?

Bruce Willis
Zdroj: Caroline Bonarde, wikipedia.org

Tallulah je zřejmě pěkný vtipálek. Vlasy nosí zásadně v divokých barvách (aktuálně je má tyrkysové), ruce „zdobí“ mnohá tetování a nejnověji se možná rozhodla otestovat, co snese veřejnost a třeba také její rodiče Bruce a Demi Moore (51). Na svůj instagramový účet totiž nahrála dvě fotografie, ve kterých ukazuje těhotenské minibříško a píše, jak se těší na nový život.

Foto: Instagram / Tallulah Willis

Na druhou stranu průběžně ukazuje fotografie, ve kterých to na těhotenství ale vůbec nevypadá… Takže buď si milá Tallulah, která bohužel po matce příliš krásy nezdědila, z nás všech dělá srandu a vše je součástí pubertálního vzdoru proti všemu, anebo se milý Bruce musí skutečně přeorientovat z tatínkovské role do dědečkovské!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Demi Moore, Bruce Willis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hollywoodske celebrity, zahraniční herci, američtí herci, tallulah willis, slavní herci, Bruce Willis rodina, Hollywood, Bruce Willis foto, Bruce Willis díte, slavní američtí herci, hollywood novinky, novinky z hollywoodu, hollywood herci, hollywoodští herci, Bruce Willis narození dítěte, Bruce Willis novinky, američtí herci fotky, Bruce Willis děda, Bruce Willis těhotná dcera, Bruce Willis těhotenství, zahraniční drby
TOPlist