Blonďatá Tatiana Vilhelmová milenkou Jiřího Kajínka!

12.07.2010

Herečka Tatiana Vilhelmová (32) ztvární v novém filmu Petra Jákla advokátku Kláru Slámovou, která obhajovala nejslavnějšího českého vězně Jiřího Kajínka!Petr Jákl představil na festivalu v Karlových Varech svůj film Kajínek nadvakrát. Nejprve pustil v hotelu Thermal novinářům trailer a dvacet minut ukázek ze svého debutového snímku. Pak v Lázních III ukázal plakát a "Kajínkovy ženy", tedy osoby ženského pohlaví, které ve filmu hrají či s ním mají cosi společného. U této příležitosti se potkala skutečná Kajínkova právnička Klára Slámová s Tatianou Vilhelmovou, která ji ztvárnila ve filmu. Herečka se kvůli roli nechala odbarvit na blond, aby se alespon barvou vlasů přiblížila známé advokátce. Slámová je prý spokojená s tím, že ji bude hrát právě Vilhelmová.

Obě dámy se shodly v tom, že známý vězeň a odsouzený vrah má jisté charisma. Nejen Slámová, ale také Vilhelmová ho totiž navštívily ve vězení a zřejmě na ně silně zapůsobil! Ženy asi občas ztrácejí pojem o realitě a jsou schopny i masového vraha považovat za úžasného človíčka!

Čtěte více: Filmpárty Kajínek: Jákl zářil pýchou, Bučková stále hubenější!

Ačkoli některé filmové scény budí dojem, že mezi advokátkou a jejím klientem existoval milostný poměr, Klára Slámová ví, že k žádnému sblížení nikdy nedošlo. Filmový příběh však potřeboval jistou dějovou linku, a tak možná nabídne i sex mezi advokátkou a vězněm!

Film bude mít premiéru 5. srpna, ale Jiří Kajínek se jí asi nezúčastní. Dostal totiž doživotí, a i když se připravuje obnova řízení a stížnost k soudu do Štrasburku, zatím asi ve vězení zůstane.

Roli Kajínka převzal charismatický ruský herec Konstantin Lavroněnko. Ve filmu se dále objeví i bratři Michal Dlouhý a nedávno zemřelý Vladimír Dlouhý, Alice Bendová nebo autor filmové hudby Vašek Noid Bárta.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiří Kajínek, Tatiana Vilhelmová

Filmy:
Kajínek

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, ceske modelky, herečky, krásky, České celebrity, fotky celebrit, české krásky, české herečky, herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, filmpárty, křest plakátu, film Kajínek, petr jákl st., kajínek trailer, Tatiana Vilhelmová fotky, Tatiana Vilhelmová photos, Tatiana Vilhelmová sexy, Tatiana Vilhelmová milenka, Tatiana Vilhelmová hlavní role, advokátky, české advokátky, právničky, české právničky, Klára Slámová, Klára Slámová fotky, Klára Slámová photos, Film
TOPlist