Bitkou Orlanda s Justinem se baví i Leo di Caprio!

01.08.2014

Tak tahle bitka už baví půlku Hollywoodu! A které ze znesvářených stran asi tak většina celebrit fandí? Fraškovitý neomalený Kanaďan s drzým obličejem to rozhodně nebude!

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Warner Bros. International Television

Ve středu se v hollywoodské restauraci porvali Orlando Bloom (37) s Justinem Bieberem (20), tedy spíše Bieber inkasoval ránu pěstí a po pár strkanicích a „vysvětlování“ se za potlesku ostatních návštěvníků restaurace poroučel. A bohužel fanouškovské hlasy nesbírá ani mezi jinými celebritami!

Dokonce i Linsday Lohan (28) se snažila Justina Biebera uklidnit, což se jí nepodařilo, protože Bieber i nadále provokoval, takže nakonec musela zakročit, zkroutit mu ruku za záda a následně ho vyvést z restaurace. A božský Leonardo DiCaprio (39)? Jen se smál, povzbuzoval a tleskal! Justine, tebe opravdu nemá moc lidí rádo!

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Justin Bieber, Orlando Bloom

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
celebrity party, bitky videa, bitky celebrit, Leonardo DiCaprio foto, Justin Bieber rvačka, Justin Bieber bitka, Bieber Bloom, Bieber Bloon bitka, Justin Bieber Orlando Bloom bitka, Justin Bieber bitka youtube, Justin Bieber rvačka video, bitka v restauraci, slavné bitky, Orlando Bloom rvačk video, celebrity bitky, celebrity rvačky, Ibiza
TOPlist