Bez dechu: Taylor Lautner chce odhalit svůj původ!

29.09.2011

Hvězda filmu Stmívání si ve snímku Bez dechu hraje na neohroženého akčního hrdinu! Pubertální idol Taylor Lautner v americkém filmu a lá Jason Bourne pátrá po svém původu a rodičích!

film
Foto: Hollywood Classic Entertainment

Mladý Nathan Harper (Lautner) jednoho dne objeví svojí fotografii na webové stránce s pohřešovanými dětmi. Rychle zjišťuje, že jeho "dosavadní" otec a matka rozhodně nejsou jeho skutečnými rodiči. Nyní chce víc než cokoliv jiného odkrýt svoji pravou identitu. Do cesty se mu však připletou vládní agenti a začíná jej pronásledovat policie.

Co stojí za tajemstvím jeho pravého jména a rodiny? Z pronásledování se stává divoká a nebezpečná hra o Nathanův život, ve které při něm stojí jeho přítelkyně Karen (Lily Collins). Svůj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdát ...

Režisér John Singleton (43) je autorem několika průměrných i nadprůměrných filmů. Jeho filmovým debutem byl snímek Děti ulice (1991), za který byl nominován na Oscara za režii a scénář a stal se tak nejmladším režisérem a jediným Afroameričanem nominovaným na Oscara za režii. V roce 1997 soutěžil v Berlíně s dramatem Vítejte v Rosewood. Poté se podílel na několik snímcích, ve kterých většinou hraje jednu z hlavních postav Tyrese Gibson - Tvrďák (2001), Rychle a zběsile (2003) a Čtyři bratři (2005).

Film Bez dechu, který režisér natočil po šestileté přestávce, se po premiéře bohužel nedočkal mnoha pozitivních reakcí. Diváci i kritici poukazují především na to, že jde jen o nepovedenou variaci (či chcete-li vykrádačku) výborných snímků o agentu Jasonu Bourneovi. Kvality filmu sráží nejen slabý herecký výkon Taylora Lautnera (který byl zřejmě obsazen jen proto, aby přitáhl fanynky ságy Twilight), ale také jisté scenáristické nelogičnosti.

Americký akční thriller Bez dechu/Abduction má v českých kinech premiéru 29. září 2011.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Taylor Lautner, Michael Nyqvist, Sigourney Weaver, Alfred Molina

Filmy:
Bez dechu

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Denzel Whitaker, Sigourney Weaver, Taylor Lautner, Maria Bello, Jason Isaacs, Alfred Molina, Michael Nyqvist, Lily Collins, Elisabeth Röhm, Aunjanue Ellis, Roger Guenveur Smith, Bez dechu film, Bez dechu trailer, Bez dechu premiéra, Bez dechu video, Bez dechu foto, Bez dechu fotky
TOPlist