Battle of the Year: The Dream Team aneb Kluci trsají breakdance ve 3D!

25.10.2013

Do kin přichází další snímek z tanečního prostředí o tom, jak parta kluků chce vyhrát nějakou soutěž! Americký film Battle of the Year: The Dream Team je zajímavý snad jenom tím, že v jedné z hlavních rolí se objevuje známý rapper Chris Brown.

battle
Foto: Falcon

Battle of the Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let.

Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým.

Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu.

Režisér Benson Lee, který natočil před patnácti let thriller Slečna Pondělí (1998), se po dlouhé době vrací k filmování. Jeho druhý celovečerní snímek je ovšem jen další variací filmů pro pubertální mládež jako byly Street Dance nebo Let´s Dance.

Film, který bude uveden do kin v atraktivním formátu 3D, nabízí všechna klišé, které známé z tanečních snímků - trochu lásky, trochu napětí a nějaké to tancování ... prostě nic nového pod sluncem!

Americké taneční drama Battle of the Year: The Dream Team má v českých kinech premiéru 24. října 2013.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Chris Brown, Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck, Benson Lee

Filmy:
Battle of the Year: The Dream Team

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Benson Lee film, Benson Lee režie, Benson Lee Battle of the Year
TOPlist