Bára Kolářová měla svatbu na exotickém Mauriciu!

07.02.2011

Modelka Bára Kolářová a její snoubenec Přemysl Vida si v pátek řekli své ANO! Místem jejich sňatku byl ostrovní stát Mauricius, který leží v Indickém oceánu kousek od Madagaskaru!


Bára Kolářová
Foto: showbiz.cz

Druhá Česká vicemiss 2006 Bára Kolářová (27) si vzala svého přítele Přemysla Vidu ve čtyři hodiny místního času dne 4. února 2011. Svatba však byla málem odložena, a to kvůli tropické bouři, která řádila nad ostrovem. Naštěstí se pak počasí umoudřilo a snoubenci se mohli vzít v klidu a bez obav, že nevěstu odnese uragán!

Čtěte také


Samotný obřad proběhl přímo na pláži romantického hotelu Le Canonnier. Přípravy nákladné a organizačně složité svatby řídila Bářina kamarádka Petra spolu s místním ministrem pro cestovní ruch, který byl také na oslavě přítomen.

Barbora přijala příjmení svého manžela, takže od pátku se jmenuje Barbora Vida Kolářová. Gratulujeme!

Celebrity:
Barbora Kolářová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, sexy dívky, České celebrity, české krásky, krásne sexy ženy, Missky, Bára Kolářová, české Missky, svatba, Bára Kolářová fotky, svatba celebrit, přemysl vida, mauricius, Bára Kolářová photos, přemysl vida foto, bára kolářová sexy, bára kolářová svatba, Bára Kolářová wedding, Bára Kolářová sňatek, Bára Kolářová exotika, Bára Kolářová Mauricius, Bára Kolářová exotická svatba, Bára Kolářová manžel
TOPlist