Bára Kolářová se bude vdávat na Mauriciu!

02.04.2010

Modelka je už pevně rozhodnutá jít pod čepec. První vicemiss České Miss 2006 Bára Kolářová (26) si se svým přítelem řekne ANO v lednu na africkém ostrově Mauricius.

Její partner Přemysl Vida ji požádal o ruku loni v listopadu, v poslední den jejich společné dovolené na ostrově Bali. A vzhledem k tomu, že indonéská exotika oba milence opravdu chvátila, rozhodli se, že svatba nebude na Staroměstské radnici (jak bývá zvykem), ale na ostrově Mauricius. Bude to však až v lednu roku 2011. Už teď je však nutné začít zařizovat.

Bára Kolářová je mezi modelkami čestnou výjimkou tím, že se svým přítelem po úspěchu v soutěži krásy nerozešla! Dnes s ním chodí už osm let, a vypadá to, že si ho nakonec i vezme.

Přemysl Vida má štěstí. Bára totiž prohlašuje, že je rodinný typ a dokonce zastává (pro někoho jistě extrémní) názory, že rodina je ta nejdůležitější věc v životě. Už z toho důvodu chce modelka co nejdříve (asi do čtyř let) dítě. A pochopitelně nejen jedno! Vzhledem k tomu, že za celou dobu její kariéry se nikdy neobjevila ani spekulace o tom, že by měla milence, bude jistě jejich manželství šťastné. Snad ...

Ilustrační galerie k článku

Celebrity:
Barbora Kolářová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, sexy dívky, České celebrity, české krásky, krásne sexy ženy, Missky, krásná těla, Bára Kolářová, české Missky, svatba, Bára Kolářová fotky, přemysl vida, mauricius, rodinný typ, Bára Kolářová photos, přemysl vida foto, bára kolářová sexy
TOPlist