Bar Refaeli je podle časopisu Maxim nejsvůdnější ženou světa!

23.05.2012

A tohle je konečně anketa, kterou si necháme líbit! Bar Refaeli (26), která se proslavila vztahem s hollywoodskou ikonou Leonardem DiCapriem, se díky čtenářům pánského magazínu Maxim stala nejsvůdnější ženou světa pro rok 2012.

Bar Refaeli
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Bar Refaeli (26) se ke svému vítězství již vyjádřila na svém proflu na sociální síti Twitter, kde napsala, že je šťastná jako blecha. Modelka moc dobře ví, že být jedničkou v žebříčku časopisu Maxim, který sestavují opravdoví odborníci - čili čtenáři - je mnohem lepší, než být nejvlivnější celebritou na světě podle Forbes.

Pravdou ovšem je, že ani jeden titul jí nezajistí peníze, které však izraelská modelka, která často předvádí spodní prádlo a bikiny, stejně nepotřebuje. Musí ale počítat s tím, že přízeň chlípných čtenářů je ošidná a za rok bude vítězem třeba zase nějaká jiná krasavice!

Čtěte také

Druhá skončila herečka Olivia Munn a jako třetí herečka Mila Kunis, která si tak oproti loňskému roku o dvě místa polepšila. Loňská vítězka - zpívající striptérka Katy Perry - skončila zaslouženě čtvrtá.

V žebříčku, který obsahuje 100 jmen těch nejsvůdnějších žen, se umístila i britská pseudocelebrita Pippa Middleton, která skončila až na 81. místě. Holt ten její mediální zadek se už okoukal ...

Jo, a ještě něco pro příznivce konspiračních teorií - pokud považují vítězství Bar Refaeli v anketě časopisu Maxim za triumf světového židovstva, tak se mýlí. Tohle je prostě jen o momentální chlapský nadrženosti!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bar Refaeli

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, krásné ženy, topmodelky, zahraniční modelky, světové modelky, Celebrity v bikinách, zahraniční krásky, izraelské celebrity, izraelské modelky, izraelské krásky, Bar Refaeli fotky, Bar Refaeli nahoře bez, Bar Rafaeli topless, Bar Rafaeli nahoře bez, Bar Refaeli foto, Bar Rafaeli sexy, Bar Refaeli nejsvůdnější žena, Bar Refaeli Maxim
TOPlist