Antonio Banderas už randí s novou holkou!

08.09.2014

To, čeho se Melanie Griffith (57) obávala posledních pár desetiletí, se stalo. Její dnes už bývalý manžel se znovu zamiloval a randí s novou ženou. Tou by měla být blonďatá bankéřka Nicole Kambel.

Antonio Banderas
Zdroj: Profimedia.cz

A Melanie má ještě o důvod víc ke vzteku. Antonio Banderas (54) si s ní prý začal ještě dříve, než Melanie podala žádost o rozvod! Prvně s ní byl viděn v květnu v tanečním klubu v Cannnes, o čtyři dny později si prý už vychutnávali společnou romantickou cestu jachtou.

Takže spolu chodí už přes čtyři měsíce! A Antonio je prý pořádně zamilovaný a nyní už nic neskrývá, což si před tím nemohl dovolit. Melanie si totiž najala velmi dobrého právníka. A o mnoho let mladší nová partnerka by ji jistě rozhicovala doběla a přiměla z Antonia vytřískat poslední dolar.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Griffith, Antonio Banderas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční celebrity fotky, rozvody celebrit, rozvody, Antonio Banderas rozvod, Melanie Griffith foto, Melanie Griffith rozvod, rozvody slavných, Melanie Griffith Antonio Banderas, Melanie Griffith vztah, Melanie Griffith herečka, celebrity rozvody, Antonio Banderas fotografie, Antonio Banderas online, Antonio Banderas milenka, Antonio Banderas nová žena, Antonio Banderas nová přítelkyně, Antonio Banderas přítelkyně, Antonio Banderas konec manželství, Antonio Banderas manželství
TOPlist