Anihilace: Bioložka Natalie Portman versus hrůzostrašná monstra. Mrkněte na trailer!

15.12.2017

Na světě je trailer k novému hororu s Natalie Portman (36), má název Anihilace, a slavná izraelská herečka v něm bude bojovat s pěkně děsivými tvory.

Natalie Portman
Zdroj: Paramount Pictures

Na Zemi se totiž objevil nový, neznámý ekosystém, a každý, kdo se ho rozhodl prozkoumat, v něm nenávratně zmizí. Až na manžela mladé bioložky, která se teď vydává v jeho stopách.

První teaser byl záměrně nejasný, aby zvýšil napětí. Nevěděli jsme, kde se postavy nachází, a ani, co se vlastně děje. V novém videu získáváme trochu více detailů.

 

Kromě krásných rostlin existují na druhé straně toho, co nazývají "The Shimmer", nebo-li lesk, docela hrůzostrašné potvůrky. Oscar Issac (37), který hraje manžela Natalie Portman, se ze své mise sice vrátí, ale je vážně nemocný. Krásná hrdinka s vojenským výcvikem je tak dokonalým kandidátem na to, zjistit, co se mu stalo.

No a samozřejmě to nebude procházka růžovým sadem. Členové expedice se záhy ocitají ve vážném nebezpečí. Nejdříve narazí na mrtvé monstrum, které vypadá jako krokodýl se žraločími zuby. V další sekvenci už ale vidíme, že je pronásleduje prazvláštní zvíře, připomínající nějakou zmutovanou šelmu.

Anihilace zatím zůstává tajemným filmem. Ti, kteří si přečetli knihu Jeffa VanderMeera, mají jistě představu, my ostatní si budeme muset počkat až do února 2018.

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Natalie Portman, Oscar Isaac

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Natalie Portman filmy, horory, Hollywood, izraelské herečky, nové trailery, Anihilace, Anihilace trailer, Anihilace 2018, nové filmy 2018, horory 2018, fantasy filmy, filmy s monstry, hollywoodské sexbomby, Oscar Isaac filmy
TOPlist