Aneta Langerová kvete do krásy!

11.08.2015

V Praze začal „nejteplejší týden“, tedy Prague Pride, festival gay a lesbi kultury, na kterém vystoupila také Aneta Langerová (28).

Aneta Langerová
Zdroj: Profimedia.cz

Ta se svou orientací netají, ačkoliv o ní příliš často nehovoří. Pokud byste ale čekali, že Anetina image bude pěkně drsná, s krátkým účesem a strohým mužským oblékáním, spletli byste se. Naopak, vypadá to, že Aneta se pěkně dlouhou dobu hledala a že se až nyní našla, a to v jemné ženské módě, která ale právě jejímu typu velmi sluší.

Na Prague Pride vypadala Aneta s dlouhými romanticky rozpuštěnými vlasy prostě skvěle, sukně Anetiným štíhlým nohám sluší a zdá se, že tohl přesně ten trend, kterým by se měla Aneta ubírat! Jedna z našich nejlepších zpěvaček vypadala nadmíru spokojeně, ostatně daří se jí jak pracovně, nová deska je velmi úspěšná a ceněná kritiky, tak v soukromí ve vztahu s filmařkou Olgou Špátovou. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Aneta Langerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
gayové, Aneta Langerová sexy, gay celebrity, lesbické celebrity, Aneta Langerová foto, lesbické zpěvačky, Prague Pride, Aneta Langerová fotografie, Aneta Langerová album, Aneta Langerová nový album, Aneta Langerová sexy foto, Aneta Langerová online, Aneta Langerová novinky, Aneta Langerová deska, Aneta Langerová nová deska, Prague Pride akce, Prague Pride 2015, gay zpěvačky
TOPlist