Alkoholem a drogami zničený Mike Tyson tvrdí, že je na pokraji smrti!

26.08.2013

Někdejší světový šampión těžké váhy má za sebou týden bez alkoholu a drog a už si myslí, že nastává konec světa! Mike Tyson (47) začal abstinovat, což ho zřejmě zmohlo natolik, že citově vydírá veřejnost řečmi o své blížící se smrti.

Mike Tyson
Zdroj: birzer, wikipedia.org


Mike Tyson (47), který svou boxerskou kariéru ukončil už v roce 2004 a v současnosti pracuje jako promotér, se v rozhovoru pro pořad ESPN Friday Night Fights svěřil se svými pocity. Exboxer totiž hořce lituje své drogové a alkoholové závislosti a prohlašuje, že je kvůli tomu na pokraji smrti.

Za jiných okolností bychom jeho tvrzení brali vážně, ale vzhledem k tomu, že Mike Tyson abstinuje teprve týden, jsou jeho kecy o smrti poněkud komické a působí spíš jako póza starého zhýralce, jehož prostě bolí palice jak sviňa a potřebuje si postěžovat.

Čtěte také

Mimochodem, ještě na jaře tohoto roku se chlubil, že už s kokainem a chlastem přestal a že se dokonce stal veganem. To tedy znamená, že tenhle americký sportovec tehdy pěkně kecal ... No, tak ať se nediví, že má teď pořádnýho absťáka!

Mike Tyson se stal v pouhých dvaceti letech nejmladším šampionem těžké váhy, a jako jediný bojovník držel současně tituly tří organizací WBA, WBC i IBF, což se zatím nikomu nepodařilo. Dnes je potřetí ženatý a je otcem osmi dětí.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Mike Tyson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, youtube video, youtube com, boxeři, boxerské hvězdy, Mike Tyson foto, američtí boxeři, zahraniční boxeři, mike tyson video, Mike Tyson box, Mike Tyson životní styl, Mike Tyson fotky, mike tyson veganství, Mike Tyson citové vydírání, Mike Tyson alkohol, Mike Tyson drogy, Mike Tyson abstinence, mike tyson hrozba smrti, Mike Tyson na pokraji smrti
TOPlist