Mike Tyson šokuje - stal se veganem a zhubl 45 kilogramů!

12.04.2013

Bývalý americký boxer a "ukusovač ušních boltců" chtěl své tělo očistit od drog, a tak to vzal zgruntu! Mike Tyson (46), bývalý šampion v těžké váze, tak během pouhého jednoho roku shodil přes 45 kilogramů a stal se váhou muší!

Mike Tyson
Zdroj: Profimedia.cz


Mike Tyson (46) přešel na veganství, které spočívá v odmítání konzumace živočišných produktů (včetně mléka a vajec!), v loňském roce a od té doby je z něj chodící dobrota a něžnost sama.

Bývalá korba ale tvrdí, že jeho nový životní styl není žádná póza - jen se prostě chtěl zbavit všech možných drog a špatného kokainu, který za ta léta do sebe napral!

Čtěte také


Světoznámý sportovec, který podle svých vlastních slov zažil už "příliš mnoho vězeňských cel, příliš mnoho rozsudků, příliš mnoho bankrotů, příliš mnoho žen a příliš mnoho pohlavních chorob" (no, bylo toho asi fakt hodně!), se prostě rozhodl, že změní svůj život a zatím se mu to daří ... do té doby, než dostane chuť na dobře propečené lidské ucho!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Mike Tyson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, youtube video, youtube com, boxeři, boxerské hvězdy, Mike Tyson foto, američtí boxeři, zahraniční boxeři, mike tyson video, Mike Tyson box, Mike Tyson životní styl, Mike Tyson póza, Mike Tyson překvapení, Mike Tyson fotky, Mike Tyson zhubnutí, Mike Tyson hubnutí, Mike Tyson vegan, Mike Tyson změna jídelníčku, mike tyson veganství
TOPlist