A sakra! Mel Gibson a Jodie Foster prý zplodili společné potomky!

21.01.2013

A co asi vznikne, když se spojí zuřivý antisemita a úzkoprsá lesbička? Tak tento problém v současnosti řeší američtí novináři, kteří si spojili A s B a přišli na to, že otcem synů Jodie Foster musí být určitě její kamarád Mel Gibson!

Jodie Foster
Zdroj: Tom Sorensen, wikipedia.org

Jodie Foster (50), která si prohlášení na téma, kdo je otcem jejích dětí chystá až na příští vyhlašování Zlatých glóbů, na novinářské spekulace zatím nereagovala a nelze předpokládat, že tak v budoucnu učiní.

Budeme tedy muset počkat, až "hlavní podezřelý" čili Mel Gibson (57) zase pojede ožralej autem, zastaví ho policajti, a herec jim mezi obligátními nadávkami na Židy vyzradí, že poskytl kámošce Jodie své semeno ...

Čtěte také

Jak vůbec na tenhle blábol novináři přišli? Podle nich byl prý Mel Gibson vždycky jediným mužem, který čas od času herečku doprovázel na společenské akce, a navíc - a to je podstatný - Jodie Foster jeho jméno zmínila i při svém proslovu na Zlatých glóbech, kde provedla svůj coming out.

My nedoslýchaví jsme to asi přeslechli, ale lidé se sluchem, který by jim mohl Tarzan z rodu Opů závidět, tvrdí, že Jodie směrem k Melovi řekla cosi jako „Ty víš, že jsi mě několikrát zachránil ..." A to je přece důkaz jako bobr!

Mel Gibson
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Jodie Foster a Mel Gibson si společně zahráli ve slavném westernu Maverick (1994) a před dvěma lety uvedli do kin komedii Pan Bobr, kterou herečka režírovala a tvůrce filmu Statečné srdce v něm hrál hlavní roli.

Čtěte také

Bylo to v době, kdy oscarový tvůrce čelil štvavé mediální kampani, neboť se zjistilo, že mlátil svou ruskou milenku ... A jediný, kdo mu tenkrát podal pomocnou ruku, byla právě Jodie Foster!

No, a třetí indicií je fakt, že Mel Gibson seděl po celý večer Zlatých glóbů u stolu s Jodie Foster a s jejími syny, kteří se jmenují Christopher a Charles. Není v tom nějaká zednářská symbolika? Hm, asi není ...

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Foster, Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, mel gibson fotky, režisérky, Jodie Foster fotky, americké režisérky, zahraniční režisérky, Mel Gibson foto, Mel Gibson sex, Jodie Foster foto, Mel Gibson společné dítě, Jodie Foster společné dítě, Mel Gibson spekulace, Jodie Foster spekulace, Mel Gibson bulvár, Jodie Foster bulvár, Jodie Foster sex
TOPlist