5 potvrzených teorií o nadcházejících Avengers

21.10.2018

Je to jen pár měsíců, co šel do kin nedočkavě očekávaný snímek s názvem Avengers: Infinity War a fanoušci komiksových hrdinů už vyhlížejí další pokračování. To má však bohužel přijít až v dubnu příštího roku, a tak se toho o filmu zatím mnoho neví. Není například stále znám ani plánovaný název dalšího dílu.

Přesto však už Marvel a jeho vlastník studio Disney nějaké informace do éteru vypustily. Většinou šlo jen o potvrzení či odmítnutí různých teorií, se kterými přišli fanoušci superhrdinských příběhů. Ještě před tím, než se však začtete do dnešního článku, musíme vás varovat před spoilery.

Ani tak nemyslíme spoilery pro teprve připravovaný film, jako prozrazení momentů z letošního Infinity War. Pokud jste tento film ještě neviděli, raději si ho nejprve pusťte, ať vám neprozradíme něco, co o příběhu těchto slavných hrdinů nevíte. Pokud jste ale již Infinity War měli možnost vidět a zají má vás, jaké osudy čekají Avengery v roce 2019, pak jste na správném místě.

5. Zpátky do New Yorku

Vzhledem k nedočkavosti a urputnosti některých fanoušků není velkým překvapením, že tak očekávaných filmů občas uniknou fotografie z natáčení. Různé bulvární plátky jsou za podobné fotky ochotné zaplatit skutečně bohatou sumu, jelikož jim zajistí čtenost u dychtivých fanoušků, kteří se chytají každého „stébla“, aby odhalili jakýkoliv detail z nadcházejících snímků.

Ani čtvrtí Avengers se tomuto trendu nevyhnuli. Uniklé snímky z tohoto filmu jsou však trochu zvláštní, jelikož je v nich základní šestice superhrdinů ve svých původních kostýmech z prvního dílu a navíc se zdá, že jsou na místě své první velké společné bitvy v New Yorku, kde se postavili mimozemské hrozbě vedené Lokim.

Zdá se tedy, že se Marvel snaží zakomponovat scénu první Avengerské bitvy i do jejich prozatím posledního dobrodružství. Tato akční sekvence však bude proti té původní pozměněna, jelikož se na place objevil i Ant-Man a Tony Stark bez svého obleku jako jeho současné jáInfinity War. Jak bude scéna použita ve výsledném filmu, je prozatím jedno velké tajemství, ale pokud bychom si měli tipnout, pravděpodobně půjde o vzpomínku nebo ještě lépe o cestování v čase.

4. Návrat ztraceného syna

Přestože je postava Hawkeye, kterého v sérii hraje Jeremy Renner (47), pro fanoušky jedním velkým vtipem, spousta diváků odcházela z promítání Infinity War poněkud zklamaná, že se v něm tohoto nepravděpodobného superhrdiny s lukem a šípy nedočkala. Hawkeye byl totiž jednou z mála skutečně povedených elementů druhých Avengers s podtitulem Age of Ultron.

Jeho fanoušci se však mohou radovat, jelikož se Hawkeye ve čtvrtém díle opět vrátí. Renner si však neobleče svůj tradiční kostým, ale podle dostupných informací se stane superhrdinou známým jako Ronin. Hawkeyeovu tradiční fialovou barvu podle jedné z uniklých fotografií totiž vyměnil za zlatou, která je spojována především právě s Roninem.

Jestli však kompletně přijme i nové jméno, je stále ve hvězdách, jsme však poměrně pevně přesvědčeni, že i k tomu dojde. Pokud vás zajímá, proč by se měl Hawkeye přeměnit v tohoto japonského samuraje, pokračujte ve čtení.

3. Japonská expedice

I když je stále velkým tajemstvím, kde se Hawkeye alias Clint Barton po celou dobu Infinity War toulal, existuje hned několik stop, které ukazují na jednu lokaci. Vyhlášení konkurzu na japonské gangstery a zákazníky japonské kavárny, Hawkeyeův nový kostým spolu s uniklými fotkami natáčecí lokality, která připomíná japonské velkoměsto, není tak obtížné uhádnout, že se Clint vydal do Tokia.

Zde byl pravděpodobně na tajné misi s Black Widow, kterou v MCU (Marvel Cinematic Universe) hraje Scarlett Johansson (33). Ta však byla povolána do akce kvůli Infinity War, a tak Clint v Japonsku zůstal sám. Zde si v bojích s nechvalně proslulým japonským gangem Yakuzou pravděpodobně vysloužil přezdívku Ronina, což je označení pro potulné samuraje.

Sice jsou to všechno spekulace, ale veškeré důkazy této teorii hodně nahrávají. Všechny dílky této skládačky do sebe totiž dost dobře zapadají.

2. Mladý známý

Současná podoba MCU nabízí tolik postav, že se v nich dokáží bezpečně vyznat jen ti nejoddanější fanoušci. Možná si proto nebudete pamatovat mladého chlapce Harleyho Keenera, který se objevil ve třetím Iron Manovi jakožto mladý génius, který pomáhá Starkovi, když se snaží dát se do hromady po zdrcujícím útoku Mandarina na jeho vilu.

Zdá se však, že je Ty Simpkins (17) jedním z mnoha herců, kteří se objeví i ve čtvrtých Avengers. Je dost dobře možné, že se Simpkins objeví jen jako vzpomínka, ale když vezmeme v potaz blížící se konec příběhů původního týmu, je i dost dobře možné, že se stane jedním z mladých superhrdinů příští fáze MCU. Jeho bystrost, šikovnost a nadání pro opravy by tomu rozhodně nasvědčovaly.

Jen málokdo se však chce s Robertem Downeym Jr. (53) jako Tony Starkem nadobro rozloučit. Doufejme proto, že Simpkinsovo obsazení není špatným znamením pro oblíbeného zakládajícího Avengera.

1. Velké tajemství

Každé finále superhrdinského snímku se může pyšnit nějakou tou bombastickou akční scénou, ke které celý film spěje. V prvních Avengers to byla pověstná bitva o New York, ve druhých bojovali hrdinové s armádou ozbrojených robotů ve vznášejícím se městě jménem Sokovia a v Infinity War jsme žasli nad obrovskou bitvou v africké Wakandě.

Ani čtvrtí Avengers se však nenechají zahanbit a jak to tak vypadá, půjde o prozatím největší bitvu, která se v této komiksové sérii prozatím objevila. Lokace tohoto posledního souboje zatím není známá, ale pouhé plánování natáčení této masivní scény trvalo dlouhé měsíce. Není se čemu divit, má se zde totiž objevit většina známých postav, které se po dobu deseti let od prvního Iron Mana v „marvelovkách“ objevovaly.

(tod)

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Ty Simpkins

Filmy:
Iron Man, Avengers, Iron Man 3

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Avengers pokračování, komiksy, komiksové filmy, marvel, Avengers Infinity War, komiksové postavy, studio marvel, MCU, Avengers hrdinové, nadcházející Avengers, další Avengers, komiksové trháhy, Avengers herci, Avengers obsazení, Avengers teorie, Avengers postavy
TOPlist