5 nejlepších listopadových trailerů

05.12.2018

Listopad už je za námi, a tak se můžeme ohlédnout za tím, jaké trailery nám tento jedenáctý měsíc v roce přinesl. Zajímá vás, jaké filmy studia chystají? V listopadu se s trailery takzvaně „roztrhl pytel“ a filmaři toho prozradili skutečně hodně.

Nebudeme se soustředit na jediný žánr, ale pokusíme se vám přinést opravdu ty nejlepší trailery, které svým nadcházejícím filmům opravdu dělají čest. Nebudeme vás už déle zdržovat a rovnou se pusťme do prvního traileru!

5. Five Feet Apart

Představitele hlavní role v tomto romantickém dramatu určitě budete znát, pokud máte rádi nezapomenutelný sitcom Přátelé. Vsadíme se ale, že jen tak snadno nepoznáte, koho Cole Sprouse (26) v této legendární komedii hrál. Možná vám napoví, že je mu jen šestadvacet, takže byl v devadesátých letech, kdy seriál vznikal, ještě dítětem.

Pokud vám ani tahle informace neudělala jasno, můžeme vám ještě prozradit, že v Přátelích neměl své tmavé kadeře, ale krátké blond vlasy. Sprouse totiž hrál Rossova syna Bena. Five Feet Apart však vypráví docela jiný příběh, který rozhodně není tak úsměvný jako oblíbený seriál.

Film se totiž točí okolo dvou mladých pacientů, kteří trpí vážnou nemocí, která jim neumožňuje přiblížit se k tomu druhému na méně než pět stop. Přesto se však do sebe zamilují a nemocí se snaží probojovat společně. Vedle Sprouse ve filmu hraje i velmi talentovaná Haley Lu Richardson (23), kterou jste mohli vidět například ve filmu Hořkých sedmnáct nebo thrilleru Rozpolcený.

4. Aquaman

Možná už máte komiksových filmů až po krk. Upřímně bychom se vám nedivili. Když jde navíc o filmy studia DC, kterému se na filmových plátnech zase tak dobře nedaří, bývá únava superhrdiny už velmi silná. Nyní to ale vypadá, že by tuto situaci mohl změnit chystaný Aquaman.

Jason Momoa (39) se po průměrné Lize spravedlnosti vrací do role Arthura Curryho, podvodního poloboha, který je následníkem trůnu bájné Atlantidy. O příběhu toho samozřejmě zatím moc nevíme, ale už teď můžeme prohlásit, že jednotlivé záběry, které trailery ukazují, vypadají opravdu úchvatně.

Aquaman už měl v minulosti několik trailerů, ale až ten poslední pořádně ukazuje, o co ve filmu půjde a jak skvěle bude film s premiérou stanovenou na 21. prosince letošního roku vypadat. Co ale fanoušky superhrdiny, který umí mluvit s rybami, dostalo do kolen nejvíce, je využití jeho klasického zlato-zeleného kostýmu, které nečekal asi nikdo.

3. Lví král

Pokud se pohybujete alespoň na nějakých sociálních sítích, určitě jste slyšeli, že se připravuje remake jednoho z nejúspěšnějších animovaných filmů historie. Lví král šel do kin poprvé v roce 1994 a v červenci příštího roku se dočkáme jeho první pořádné předělávky.

Ten už nebude mít podobu klasické kresby, ale bude Simbův příběh vyprávět za pomoci téměř fotorealistické počítačové animace. Režie se ujal Jon Favreau (52), který s tímto principem slavil úspěchy už v předloňské obnovené verzi Knihy džunglí.

Na remaky úspěšných filmů se často nahlíží „skrz prsty“, ale v případě Lvího krále to vypadá, že jsou všichni s tím, jak bude snímek podle trailerů vypadat, vesměs spokojení. Není se čemu divit. Pustit se do takhle milovaného filmu chce velkou dávku odvahy a navíc to vypadá, že si s filmem dávají tvůrci opravdu hodně záležet.

2. Once Upon a Deadpool

Předposlední záznam na dnešním seznamu je opravdu unikátní. Můžeme asi bezpečně tvrdit, že Deadpoola, který by byl přístupný i dětem asi nikdo nepotřeboval, ale když vyšel trailer na Once Upon a Deadpool, chceme ho asi všichni.

Z původního druhého dílu Deadpoola, byly odstraněny brutální a přisprostlé scény, aby mohla nová verze získat status přístupného filmu. Původní verze totiž umožňovala vstup jen osobám starším osmnácti let. Je jasné, že bude nový snímek obsahovat i nové scény a my se ho tak nemůžeme dočkat.

Jen nám pořád vrtá hlavou, jestli to celé není jeden velký vtip. Komiksový Deadpool je totiž proslulý svými meta-vtipy a zahráváním si s diváky či čtenáři. Je také potřeba zmínit fakt, že film nepůjde do klasické distribuce, ale bude se promítat jen ve vybraných kinech. Zůstává tedy otázkou, jestli se vánoční pohádkový antihrdina vůbec podívá i do České republiky. Nezbývá než doufat.

1. LEGO® příběh 2

Původní LEGO® příběh se v roce 2014 stal opravdu překvapivým hitem, jehož úspěch čekal jen málokdo. Přeci jen, když celý příběh založíte jen na oblíbené dánské hračce, asi se nemůžete pouštět do nějakých hlubokých témat. Phil Lord (43) a Christopher Miller (43) však dokázali, že tomu tak rozhodně nemusí být.

Jejich příběh ze světa populární stavebnice je nejen neuvěřitelně vtipný a zábavný, ale i neskutečně milý a čiší z něj pozitivita. To, že navíc celý vypadá jako opravdové Lego®, a ne jen jako obyčejná animace, jej navíc pozvedá ještě výše.

Právě proto se zvedla obrovská vlna nadšení, když studio Warner Brothers 20. listopadu vydalo trailer, který lákal na druhý díl LEGO® příběhu. Trailer je tradičně plný různých vtípků, Easter eggů a odkazů na různé popkulturní záležitosti, že si jej budete muset pustit hned několikrát, abyste je všechny postřehli.

(tod)

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Phil Lord, Jason Momoa, Jon Favreau, Cole Sprouse, Christopher Miller

Filmy:
Lví král, Deadpool

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Lví král trailer, novinky v Kinech, komiksové filmy, novinky v českých kinech, filmové ukázky, nové komiksové filmy, kino prosinec, prosincové novinky, prosincové filmové novinky, Lví král novinka, nový Lví král, Once Upon a Deadpool, LEGO příběh 2, Aquaman, Aquaman novinka, Aquaman trailer, Once Upon a Deadpool trailer, Five Feet Apart trailer, Aquaman spin-off, nové spin-off filmy
TOPlist