5 nejdrsnějších smrtí Kennyho ze South Parku

09.03.2020

Ačkoliv tvůrci legendárního animovaného seriálu v současnosti na pravidelné zabíjení jedné ze svých hlavních postav rezignovali, „prožil“ si Kenny za ta léta vysílání Městečka South Park své. Původně totiž umíral téměř v každé epizodě, a to často velmi bolestivými způsoby. Zejména v prvních sérií jste se téměř nedočkali díli, kde by nikdo neřekl „Krucinál, zabili Kennyho! Parchanti!“

Už od páté ze čtyřiadvaceti v současnosti dokončených sérií se však tvůrci seriálu Matt Stone (48) a Trey Parker (50) rozhodli, že je neustálé zabíjení Kennyho už nebaví, a že je v jejich tvorbě hrozně omezuje. Kvůli jeho věčnému umírání nemohli chlapce z chudé rodiny v ikonické oranžové mikině nijak rozvíjet, a tak se ho rozhodli zabít „natrvalo“.

Ono „natrvalo“ nebylo tak definitivní, jak se mohlo původně zdát, ale bylo to poprvé, co měla Kennyho smrt závažnější dopad na příběh seriálu. Kenny navíc zůstal mrtvý po dobu několika dalších epizod a trvalejší dějové linky byly v počátcích seriálu velmi neobvyklé. Nakonec se však Kenny začal v seriálu opět objevovat.

V dnešním článku si proto zavzpomínáme na ta nejdrsnější úmrtí, kterými si malý chlapec z amerického Colorada musel projít.

5. Rozcupování fotbalisty

První Kennyho smrt dnešního seznamu začíná poměrně nevinně na hřišti pro americký fotbal, na kterém si chlapci ze South Parku čas od času krátí svůj čas. Tento sport se mu však stal osudným hned ve čtvrté epizodě první série s názvem Velká růžová plavba velkého Ala, kdy si ho podali tři hráči týmu Kovbojů ze sousedního Middle Parku.

Ti se nespokojili jen s tím, aby jej srazili na zem a sebrali mu míč. Namísto toho mu dva protihráči utrhli ruce a třetí mu při vzájemném kontaktu dokonce urazil i hlavu. Docela bolestivá smrt, nemyslíte? A to teprve začínáme.

4. Dvojnásobná sebevražda

Dalším dílem se přesuneme do čtrnácté série, ve které Kenny zemřel hned třikrát. Přestože jsme v úvodu článku tvrdili, že tvůrci seriálu Kennyho častá úmrtí přestali od páté série využívat, čas od času se k nim přeci jen ještě uchýlili. Díl s názvem Mysterion povstal je navíc speciální několikadílný příběh, ve kterém si chlapci ze South Parku hrají na superhrdiny.

Jediný, kdo má skutečně superschopnosti, je záhadný Mysterion, jehož identitu se chlapcům dlouho nedaří odhalit. Touto schopností je nesmrtelnost, takže asi tušíte, kam následujícím bodem míříme. Mysterion je samozřejmě převlečený Kenny, kterému je v superhrdinském kostýmu do tváře paradoxně vidět lépe než normálně.

Ve dvanácté epizodě zemře hned třikrát, a to, když skočí do jámy plné ostrých předmětů, když se sám střelí do hlavy, aby svým přátelům svou superschopnost dokázal, a když to později udělá znovu.

3. Trubka na horské dráze

Následující epizodou se vrátíme k páté sérii, konkrétně k šesté epizodě s názvem Cartmanland. V tomto díle Eric zdědí milion dolarů po své babičce, a okamžitě si za něj pořídí svůj vlastní zábavní park. Původně jej samozřejmě chce mít jen sám pro sebe (je to koneckonců Cartman), ale jakmile mu začnou růst výdaje za údržbu a provoz parku, začne do něj postupně pouštět víc a víc lidí.

Jedním z platících zákazníků je i jeho kamarád Kenny, který se samozřejmě téměř okamžitě stane obětí jedné z polorozbitých atrakcí. Během zběsilé jízdy na horské dráze mu v plné rychlosti probodne hlavu ocelová trubka. Když se Cartmana Kennyho rodina rozhodne zažalovat z nebezpečné podmínky v jeho zábavním parku, odpoví, že „Kenny přece umírá pořád.“  

2. Mikrovlnka

Následující Kennyho smrtí se vrátíme zpátky do první série, která byla na brutální skony této oblíbené postavy skutečně bohatá. V páté epizodě s názvem Slon miluje svini zemře Kenny poté, co jej Stanův nepovedený klon odhodí do obrovské mikrovlnné trouby, která se okamžitě zapne a uvaří chlapce zaživa.

V tomhle díle hlášku o zabití Kennyho a parachantech pronese Kyle, který za parchanta neoznačí běsnícího klona ale vražednou mikrovlnku.

1. Motorová pila

I na konec dnešního seznamu jsme si nechali epizodu z první série seriálu, která se společně s dílem Mysterion povstal dělí o rekord v počtu Kennyho smrtí v jediné epizodě. Jde o sedmou epizodu první řady s názvem Zánět spojivek, ve které South Park zachvátí zombie nákaza, kterou místní lékaři dlouhou dobu považují pouze za onen titulní zánět spojivek.

Hned na začátku dílu na Kennym přistane část ruské mezinárodní vesmírné stanice Mir. Jeho smrt však nemá dlouhého trvání, jelikož se kvůli koronerově Worcesterové omáčce stane nemrtvou zombie a jeho nákaza postupně nakazí celé město. Když se Kenny pokusí zaútočit i na své kamarády, trefí Kyle jeho hlavu motorovou pilou, což způsobí, že se Kennyho mozek rozletí na všechny strany.

Chvíli po tom, co se s ním chlapci rozloučí na hřbitově, ožije Kenny podruhé, ale okamžitě na něj spadne náhrobek. Aby toho nebylo málo, ještě na jeho hrobě havaruje letadlo.

(tod)

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Matt Stone, Trey Parker

Filmy:
Městečko South Park

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
legendární seriály, legendární animované seriály, animované seriály, seriály pro dospělé, South Park, Smrt Kennyho, South Park žebříčky, South Park postavy, South Park Kenny, nejdrsnější smrt Kennyho, Matt Stone seriál, Trey Partker seriál
TOPlist