Scarlett Johansson a Bradley Cooper: Nový hollywoodský páreček?

20.06.2012

Slavné hvězdy byly viděny na společné večeři v luxusní restauraci! A to už něco znamená! Scarlett Johansson (27) a Bradley Cooper (37) spolu sice oficiálně nic nemají, ale kdo ví - třeba už něco pečou!

Scarlett Johansson
Zdroj: New Line Cinema

Scarlett Johansson (27), která si nedávno novinářům stěžovala, že její sexuální život je velmi chudý, asi hledá nějakého pořádného alfasamce. Její současný přítel, umělecký ředitel Nate Naylor zřejmě nebude žádný velký milovník, což žena jejího gusta těžko nese.

Čtěte také

Oním alfasamcem má být právě o deset let starší herec Bradley Cooper (37), který svou kolegyni pozval na romantickou večeři do kalifornského hotelu Bel Air. A naše Scarlett Johansson by musela být blbá, kdyby tuhle lákavou nabídku odmítla!

Bradley Cooper
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Podle očitých svědků na sobě oba mohli oči nechat, zvláště tedy Bradley Cooper byl prý naprosto hotovej z hlubokého výstřihu téhle krasavice. Scarlett Johansson se zase smála jeho vtipům, což mají muži vždycky rádi. Nakonec prý herec zaplatil za oba večeři (to se tak dělá, víme?) a společně se odebrali do vedlejší místnosti s pianem na drink.

Čtěte také

Otázkou je, jestli to skončí večeří, nebo to bude pokračovat dál. Bradley Cooper je totiž na kolegyně z branže doslova "vysazenej", neboť před časem tajně randil s Renée Zellweger a chvíli byla jeho milenkou též Zoe Saldana. 

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson, Bradley Cooper

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, herci, Scarlett Johansson fotky, Scarlett Johansson foto, Scarlett Johansson sexy, zahraniční herci, američtí herci, Bradley Cooper foto, Bradley Cooper fotky, Scarlett Johansson nový partner, Scarlett Johansson nový milenec, Scarlett Johansson nový chlap, Scarlett Johansson nový přítel, Bradley Cooper milenka, Bradley Cooper přítelkyně, Bradley Cooper partnerka, Bradley Cooper rande
TOPlist